Lut 3, 2021
2214 Wyświetleń
1 0

Książkomat już uruchomiony!

Napisany przez

Zapraszamy do korzystania z pierwszego na Dolnym Śląsku książkomatu.

Książkomat firmy Arfido Spółka z o.o. to nowoczesne urządzenie pozwalające na samoobsługowy odbiór materiałów bibliotecznych przez całą dobę, także poza godzinami pracy wypożyczalni!

 

Jak skorzystać z Książkomatu?

1. Zarezerwuj potrzebne materiały poprzez stronę internetową biblioteki, w katalogu online wybierając opcję odbioru książek, filmów, audiobooków Książkomat.

Zamówienie można złożyć również telefonicznie i mailowo.

2. Bibliotekarz załaduje do skrytki wybrane zbiory i wyśle powiadomienie o możliwości odbioru.

Czas samodzielnego odbioru materiałów to 3 dni.

3. Zeskanuj kartę biblioteczną, wyciągnij książki ze skrytki i czytaj!

Zapraszamy!

Kategorie:
news
http://www.mbp.boleslawiec.pl

Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Poprzednią siedzibę, w budynku przy ul. Sądowej 8, zajmowała od roku 1993. Jedyna filia w obrębie miasta znajduje się przy ulicy Staroszkolnej. W roku 2018 Biblioteka uległa zmianom organizacyjnym. Dzięki władzom miasta i dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Biblioteka otrzymała nową siedzibę. Od 15 października 2018 r., już jako Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida – Centrum Wiedzy w Bolesławcu, mieści się przy ul. Bartosza Głowackiego 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Była tama

Przez stulecia Żeliszowski Potok meandrując płynął do Bobru. Ale w dobie pierwszych sekretarzy zaczęto prostować wszystkie niewielkie strumienie i rzeki....

Zamknij