Mar 23, 2021
255 Wyświetleń
0 0

Sprzedajemy tylko pewne auta

Napisany przez

– Jesteście na rynku już od czterech lat, czego dowiedziała się pani przez ten czas o klientach z powiatu bolesławieckiego?

– Na pewno tego, że starannie wybierają auta, które chcą kupić i patrzą nie tylko na cenę, ale także na to co jest naszym atutem: na pochodzenie auta, jego historię, wiarygodność informacji o nim i gwarancję. I mamy tutaj coś wspólnego z naszymi klientami, bo my też nie przyjmujemy do sprzedaży samochodów przypadkowych. Nie bierzemy każdego oferowanego nam samochodu.

– Ale przyjmujecie także auta w rozliczeniu?

– Sporadycznie, zwykle od stałych klientów, kiedy mamy pewność co do auta i jego historii. Musimy dbać o jakoś tego, co oferujemy i o zaufanie naszych klientów.

– No właśnie, staracie się mieć w ofercie auta nieprzypadkowe…

– Sprzedajemy sprawdzone samochody pochodzące z niemieckich serwisów i salonów, oddawane tam w rozliczeniu przy zakupie nowych aut. To samochody serwisowane, zadbane, w znakomitym stanie, o zbadanym pochodzeniu i stanie technicznym a w dodatku bezwypadkowe, zawsze z oryginalnymi, zweryfikowanymi przebiegami. Sprzedajemy tylko pewne pojazdy,w dodatku z gwarancją. I to odpowiada naszym klientom, którzy swoje zaufanie do nas potwierdzają m.in. wracając do nas po kolejny samochód czy też wystawiając nam opinie w Google.  Nasz samochody są już opłacone, gotowe do rejestracji, po przeglądach. Warto wspomnieć też o tym, że klienci nagrodzili nas pierwszym miejscem w rankingu Komis Samochodowy Roku 2020 w konkursie Mistrzowie Moto 2020.

– Sprzedajecie jednak nie tylko samochody…

– Tak, u nas można kupić także na miejscu ubezpieczenia komunikacyjne. Możemy pomóc także w uzyskaniu kredytu czy leasingu na zakup samochodu.

– Jak do Was trafić?

– Znajdziecie nas w Bolesławcu, przy ul. Kościuszki 60 (przy stacji AMIC) ale również na Otomoto pod adresem chimba.otomoto.pl. 

Telefony:
883 774 447
lub
511 434 757

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek od godziny 10 do 17
Sobota: od 10 do 14

Autokomis CHIMBA jest uczestnikiem programu RZETELNA FIRMA.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ogrody zoologiczne żądają otwarcia, niezależnie od liczby zakażeń

Wyższy Sąd Administracyjny Dolnej Saksonii przyznaje im rację   W ramach działań łagodzących obostrzenia, przyjętych […]

Zamknij