Mar 24, 2021
179 Wyświetleń
0 0

Café français en ligne – zapraszamy na spotkanie

Napisany przez

Zapraszamy na francuskie konwersacje on-line –
30 marca 2021 r. (wtorek), godzina 17.00.

Uczysz się języka francuskiego?!  Piszesz, wiesz już dużo z gramatyki, ale słabo mówisz?!
Jeśli tak, Café français en ligne jest właśnie dla Ciebie. Razem będziemy przełamywać bariery, które tworzą się, gdy mamy mówić w języku obcym.

Zapraszamy tych, którzy uczą się języka francuskiego i nie mają z kim, ani gdzie doskonalić umiejętności mówienia i przez to ten aspekt nauki języka staje się tym najtrudniejszym.

Nasze francuskie rozmowy będą służyć poprawie jakości w czynnej znajomości języka.

Wierzymy, że działając wspólnie, możemy nauczyć się więcej, szybciej i lepiej.

Mała grupa, rozmowy w przyjaznej atmosferze, bez presji. Jeśli to pomysł dla Ciebie, zgłoś się do osoby prowadzącej: hidzikowska@mbp.boleslawiec.pl

(w zgłoszeniu podaj imię i nazwisko, poziom języka francuskiego).

Liczba uczestników ograniczona.

Co jest potrzebne do uczestnictwa: komputer/laptop lub telefon z dostępem do Internetu oraz konto Google (Google Meet), słuchawki z mikrofonem (do komputera stacjonarnego).

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu.

Kategorie:
news
http://www.mbp.boleslawiec.pl

Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Poprzednią siedzibę, w budynku przy ul. Sądowej 8, zajmowała od roku 1993. Jedyna filia w obrębie miasta znajduje się przy ulicy Staroszkolnej. W roku 2018 Biblioteka uległa zmianom organizacyjnym. Dzięki władzom miasta i dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Biblioteka otrzymała nową siedzibę. Od 15 października 2018 r., już jako Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida – Centrum Wiedzy w Bolesławcu, mieści się przy ul. Bartosza Głowackiego 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Subiektywnie o Tomisławiu

Zasadniczo spacer niedzielny miał być po zachodniej stronie Tomisławia, ale nie da się pominąć dużo […]

Zamknij