mar 24, 2021
1126 Wyświetleń
2 0

Konkurs „Przyłapani na czytaniu”

Napisany przez

Konkurs „Przyłapani na czytaniu” wpisuje się na stałe w cykl wydarzeń organizowanych przez naszą bibliotekę. Z prawdziwą przyjemnością ogłaszamy kolejną edycję.

Czekamy na Wasze zdjęcia pokazujące czytanie książek. Dajcie się przyłapać na czytaniu!

Prosimy o przesyłanie fotografii (1 osoba  – 1 zdjęcie) oraz kart zgłoszeniowych na adres: [email protected]

Konkurs trwa do 16 kwietnia 2021.

Pełny regulamin i karta zgłoszeniowa znajdują się na naszej stronie: https://tiny.pl/rkm7p

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
news
http://www.mbp.boleslawiec.pl

Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Poprzednią siedzibę, w budynku przy ul. Sądowej 8, zajmowała od roku 1993. Jedyna filia w obrębie miasta znajduje się przy ulicy Staroszkolnej. W roku 2018 Biblioteka uległa zmianom organizacyjnym. Dzięki władzom miasta i dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Biblioteka otrzymała nową siedzibę. Od 15 października 2018 r., już jako Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida – Centrum Wiedzy w Bolesławcu, mieści się przy ul. Bartosza Głowackiego 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish