mar 30, 2021
4058 Wyświetleń
5 0

Wiemy po co wykarczowano teren szpitala!

Napisany przez

Choć od 18 dni czekamy w redakcji Bolec.Info na odpowiedz w sprawie wykarczowania 182 drzew na terenie Szpital Powiatowego w Bolesławcu, to i tak już znamy prawdę i wiemy wszystko o przyczynach szpitalnej wycinki, o której pisaliśmy TUTAJ.

Jak widać na załączonych zdjęciach, sens wyrębu już ukazał się w pełni. Ptaki nie srają na ładne samochody, które wreszcie jest gdzie postawić bez obaw! Nic nie odwraca uwagi od piękna billboardów podstawionych na terenie szpitala! Nic nie zasłania okien i nawet z drogi można zweryfikować, czy firma sprzątająca się wywiązuje! No i do sal wpada nie tylko więcej słońca, co niewątpliwie powoduje oszczędności w zużyciu energii elektrycznej, ale pacjenci mogą się także po ruchu samochodów na Jeleniogórskiej zorientować, czy nie ma korków!

Ponadto stan parku dla pacjentów musi wywoływać wyrzuty sumienia u rządzących szpitalem powiatem i miastem, co być może pozwoli otworzyć go w blasku kamer przed następnymi wyborami.

Oczywiście nie dajemy wiary podłym plotkom mówiącym o zapotrzebowaniu na drewno wśród lokalnych VIPów i o fajnych zarobkach firm wycinkowych. Przecież nie chodzi o to, żeby było gdzie parkować.

Chodzi o to, żeby było czym.

 

 

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
Łętowski
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Komentarze do Wiemy po co wykarczowano teren szpitala!

  • Gdzie te zdjęcia?
    Jedno widzę

    kat katowski 30/03/2021 15:13 Odpowiedz
  • O, to już droga ewakuacyjna powstała, jako pan dyrechtor rzekł był! Ależ szybcy w działaniu! Straż pożarna jadąc do korona-baraku z pewnością się zmieści.

    Tadeusz Łasica 30/03/2021 10:44 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish