maj 6, 2021
925 Wyświetleń
1 0

Iniemamocne znów na podium!

Napisany przez

Pięć dziewcząt tworzących starszą grupę zespołu INIEMAMOCNE prowadzonego przez Marka Łętowskiego z MDK w Bolesławcu zdobyło kolejną nagrodę. Tym razem sukcesem zakończył się udział w XVII Konkursie Piosenki Dla Dzieci i Młodzieży „PRZEBÓJ Z JAJEM”.

Celem konkursu było nawiązanie utworem do kabaretowej formuły konkursu. Pomysłowość wykonawcza, forma kabaretowa i humor w prezentacji ulubionego przeboju jest najwyżej punktowana przez jurorów. Konkurs zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy. INIEMAMOCNE Senior wykonały utwór „Jerzy Twist” zgodny z duchem konkursu i dzięki temu zdobyły nagrodę w kategorii 10-15 lat. Gratulujemy dziewczynom i życzymy kolejnych sukcesów. Wokalistki aktywnie przygotowują się do startu w kolejnych konkursach, a najbliższy odbędzie w Lubinie. Mamy nadzieję, że lubińska scena również będzie szczęśliwa dla INIEMAMOCNYCH.

Pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=aVOpxPC0CzM lub powyżej znajdziecie Państwo utwór nagrodzony przez organizatorów konkursu.

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
kultura · news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish