wrz 2, 2021
284 Wyświetleń
0 0

Szafa metalowa nie tylko na akta

Napisany przez

Szafy aktowe z lat ’70 i ’80 kojarzą się z dużymi, ciężkimi i brzydkimi meblami, które zagracały przestrzeń. Współcześnie zaszła ogromna zmiana w projektowaniu tego typu mebli. Dziś spełniają one kilka funkcji, a wszystko po to, aby Twoje biuro było jeszcze bardziej bezpieczne. Czy to zakup wart rozważenia? Podpowiadamy!

Zaprowadź porządek w papierach!

Dokumenty to bardzo ważny aspekt działania każdej szanującej się firmy. Nie powinny być one przechowywane luzem, wymieszane. Można znaleźć w nich dane osobowe, informacje dotyczące zawartych umów, czy też te finansowe. Nie powinny więc walać się po biurku, między stronami książek.

Każda kwestia, poruszana w dokumentach powinna być utrzymywana oddzielnie. Warto je połączyć ze sobą spinaczami lub zszywkami. Jeśli chcesz przechowywać je w segregatorach, umieść je w koszulce i wepnij do konkretnego skoroszytu. Pamiętaj o tym, aby odpowiednio opisać każdy segregator, a w nim również uporządkować kolejność wpinania akt. Niech będą umieszczone datami lub alfabetycznie – tak, jak Tobie jest wygodniej. Tak przygotowane dokumenty może bez problemu przechowywać nowoczesna szafa metalowa na akta.

Nie tylko dokumenty

Ze względu na to, że mebel wykonany jest w metalu, chroni on swoją zawartość (oczywiście, pod warunkiem, że będzie sumiennie zamykany na klucz). Producenci takich szafek stwierdzili więc, że warto przygotować produkt, w którym możesz schować znacznie więcej rzeczy, potrzebujących ochrony. Dlatego szafa metalowa na akta może mieć też specjalnie wydzielone miejsce, w którym możesz powiesić np. płaszcz albo marynarkę od drogiego garnituru. W ofercie niektórych sklepów znajdziesz też przestrzeń na górze szafy, w której możesz umieścić nie tylko określone dokumenty lub inne wartościowe rzeczy jak np. telefon lub klucze do mieszkania i inne ważne dla Ciebie przedmioty.

Wytrzymałe i eleganckie

Dziś szafa metalowa na akta to zupełnie inny mebel, niż jeszcze przed laty. Ich forma wizualna jest znacznie lżejsza, nie tam toporna. Proste linie podkreślają nowoczesność. Materiały wykorzystywane do ich produkcji są wysokiej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu lekkości. Metal pokrywany jest specjalną farbą proszkową, dzięki czemu szafa jest wytrzymała nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale także np. na rdzę czy światło słoneczne.

Rozpiętość kolorystyczna może być naprawdę imponująca, dzięki czemu, bez większego problemu znajdziesz mebel, który idealnie wkomponuje się w aranżację Twojego biura.

  https://www.bolec.info

  Nie rób z siebie mięty!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

  Bobrzanie.pl
  pl_PLPolish