sty 19, 2022
871 Wyświetleń
1 0

Przyjmij gości przy Chrobrego 9

Napisany przez

Restauracja Chrobrego 9 jest doskonałym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju spotkań oraz imprez okolicznościowych: styp, bankietów, urodzin, komunii i chrzcin.

Chcesz zorganizować przyjęcie, zaufaj nam. Zrobimy wszystko aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Słuchamy, doradzamy, planujemy, wsłuchujemy się w pragnienia i życzenia naszych Klientów. Wystrój dopasujemy do preferencji i potrzeb. Mają Państwo specjalne życzenia? Zrobimy wszystko, aby je spełnić.

Realizujemy również catering z dowozem na życzenie klienta.

Posiadamy 2 sale bankietowe, nowoczesne i eleganckie. Ich wystrój idealnie wpasuje się w każdy styl przyjęcia, a subtelne oświetlenie nada wyjątkowego charakteru każdej uroczystości. Przestronne, klimatyzowane sale pomieszczą nawet 60 gości każda.

Zapraszamy do naszej Restauracji. W ofercie znajdziecie między innymi smaczne i zdrowe: śniadania, obiady dnia, oraz polskie dania z odrobiną nowoczesności. Świeże, wyciskane soki i Smoothie. Zawsze zwracamy uwagę na jakość produktów, z których przygotowujemy posiłki. Zapraszamy do Hotelu, w który Twoi goście znajdą odpoczynek.

Zapraszamy do Restauracji Chrobrego 9 od poniedziałku do czwartku w godzinach od 12 do 21, a w weekendy do północy. Hotel jest całodobowy.

Zachęcamy do odwiedzenia nas na Facebooku oraz Instagramie
Informacja Hotel Chrobrego 9 [email protected] kom. +48 507-925-571 tel. +48 (75) 613-83-02

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish