mar 10, 2022
1259 Wyświetleń
3 0

O urodzie na Francuskich klimatach

Napisany przez

Francuskie klimaty zapraszają na spotkanie Sekrety urody Francuzek 11 marca 2022 r. (piątek) o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu.

Astuces beauté des Françaises  le vendredi 11 mars 2022 à 17 heures

Tym razem skupimy się na kobietach, na Francuzkach! Niezależnie od wieku, Francuzki są chwalone za szczupłą sylwetkę, urodę i wyrafinowanie. Jaki jest ich sekret, jak zdefiniować „un je ne sais quoi”, czy to w ogóle możliwe?!

Poważnie i z przymrużeniem oka spróbujemy zgłębić ten piękny temat, poznać sekrety urody kobiet z Hexagonu: jak dbają o sylwetkę, jak komponują garderobę, jaki jest ich niezbędnik kosmetyczny.

Francuski szyk i wyrafinowanie, to prawda czy mit?!

Jak zawsze będzie również coś dla miłośników francuskich piosenek, języka francuskiego, a także czas na rozmowę i dzielenie się doświadczeniami.

Zapraszamy na nasze cykliczne spotkania dla miłośników kultury francuskiej, zastanów się, może to właśnie coś dla Ciebie.

Przyjdźcie do nas, czekamy na Was! On vous invite, on vous attend !

Kategorie:
polecamy
http://www.mbp.boleslawiec.pl

Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Poprzednią siedzibę, w budynku przy ul. Sądowej 8, zajmowała od roku 1993. Jedyna filia w obrębie miasta znajduje się przy ulicy Staroszkolnej. W roku 2018 Biblioteka uległa zmianom organizacyjnym. Dzięki władzom miasta i dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Biblioteka otrzymała nową siedzibę. Od 15 października 2018 r., już jako Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida – Centrum Wiedzy w Bolesławcu, mieści się przy ul. Bartosza Głowackiego 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish