maj 6, 2022
715 Wyświetleń
0 0

„Zdrowie Seniora” – Wykłady NZOZ Provita w Miejskiej Bibliotece Publicznej-Centrum Wiedzy

Napisany przez
Serdecznie zapraszamy do siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu na wykłady NZOZ Provita w zakresie zdrowia seniorów.

W programie przewidziane są dwa wystąpienia:
1) „Sprawność narządu ruchu szansą na zdrowie i radość w każdym wieku.” – dr n. med. Janina Słobodzian-Rakowska,
2) „Fizjoterapia w zaburzeniach oddawania moczu u kobiet i mężczyzn” – mgr Anna Czarniecka, mgr Olga Szulik.

Wydarzenie odbędzie się 13 maja 2022 r. o godzinie 12:00 i kierowane jest do seniorów zainteresowanych poprawą swojego zdrowia.
Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
news
http://www.mbp.boleslawiec.pl

Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Poprzednią siedzibę, w budynku przy ul. Sądowej 8, zajmowała od roku 1993. Jedyna filia w obrębie miasta znajduje się przy ulicy Staroszkolnej. W roku 2018 Biblioteka uległa zmianom organizacyjnym. Dzięki władzom miasta i dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Biblioteka otrzymała nową siedzibę. Od 15 października 2018 r., już jako Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida – Centrum Wiedzy w Bolesławcu, mieści się przy ul. Bartosza Głowackiego 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish