wrz 8, 2022
571 Wyświetleń
0 0

Festyn Zoo Görlitz

Napisany przez

11 września 2022 moc atrakcji w Zoo Görlitz-Zgorzelec!
W ramach tegorocznego tradycyjnego festynu Zoo Görlitz ponownie zaprezentuje się ze swojej bardzo różnorodnej strony. „W godz. od 9:00 do 18:00 nasi goście mogą spodziewać się bogatego programu, składającego się z regionalnego handlu oraz rzemiosła, licznych stanowisk rzemieślniczych i eksperymentalnych, gier i zabaw dla dzieci, wykładów, zwierzęcych atrakcji oraz wglądu za kulisy zoo”, komentuje Isa Plath manager ds. public relations i event manager.
Punktem kulminacyjnym będzie dyskoteka dla dzieci o godzinie 15:00 na scenie w Dolinie Łużyckiej, malowanie twarzy i polowanie na zęby rekina. Podczas trzech różnych prezentacji zwierząt opiekunowie zabiorą naszych gości do ekscytującego świata mangust, wydr i kangurów. „Niech żyje sport!” koszykarzy z Görlitzer Squirrels i SV Koweg, którzy zagoszczą tego dnia w zoo ze swoim stoiskiem. Na bardziej kreatywnych, oczekują stoiska atelier rękodzieła Christine Kloß oraz atelier ceramiki i malarstwa Sinkwitz. Dopełnieniem programu będzie akompaniament muzyczny w wykonaniu Bailathea oraz bogata oferta gastronomiczna.
Pełny program wraz z mapą dostępny na stronie https://www.tierpark-goerlitz.de/Festyn.html .

Zwierzęta na wyciągnięcie ręki oraz aleja wystawców w zoo,
Foto: www.zoo-goerlitz.de, I. Plath
Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl [email protected]
Cennik: https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish