paź 18, 2022
357 Wyświetleń
0 0

Już 23 października widzimy się na warsztatach w Mierzwinie!

Napisany przez

W tę niedzielę widzimy się na warsztatach w Mierzwinie które przeprowadzi nasz gość, Izabela Adamowska!

Przewodnim tematem warsztatów będą Traumy i leki w świetle medycyny chińskiej.

Lawendowa Stodoła
Nasza lawendowa stodoła to miły i klimatyczny lokal w którym będą państwo mogli uczestniczyć w warsztatach, a także zjeść oraz napić się czegoś ciepłego. Wyżywienie zapewnia Motel Łużycki.

Dysponujemy miejscami dla 30 osób, więc zachęcamy do rezerwacji miejsc, to nic przecież nie kosztuje, bo warsztaty są bezpłatne.

Warsztaty i potrwają od 12 do 15.

Rezerwacje i kontakt:
e-mail: [email protected]
kom. +48 511477065
Prosimy dzwonić po godzinie 16.

Izabella Adamowska – 15 lat praktykuje jako terapeuta medycyny niekonwencjonalnej, zielarz i fitoterapeuta. Od 10 lat jest czynnym praktykiem Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, uczennicą ITCM DAO Kraków i Uniwersytet Campus Brokshim w Tel Avivie. W terapiach korzysta z technik i metod w oparciu o pracę z energiami i elektrycznością zakotwiczoną w ciele ludzkim oraz na bazie zmian szlaków metabolicznych, w czym pomaga jej akupunktura tradycyjna, akupunktura interwencyjna i przeciwbólowa japońska według metod dr TANA, dr YAMAMOTO, starorosyjska medycyna ludowa, magnetoterapia systemu Osamu Ito i Kikko Matsumoto. Dzięki pracy technikami i metodami hirudoterapeutycznymi opracowanymi przez Zespół ITCM DAO Kraków przy współudziale ukraińskich i rosyjskich profesorów osiąga doskonałe efekty powrotu do równowagi ciała. Praktykuje również jako klawikoterapeuta metodami opracowanymi przez dr Ferdynanda Barbasiewicza oraz dr Janusza Kołodziejczyka. Aktualnie jest członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Zintegrowanej, jako terapeuta manualny oraz jestem członkiem Międzynarodowej Izby Hirudoterapeutycznej a także należy do Europejskiej Izby Akupunkturzystów. Uczestniczy też w wyprowadzaniu chorych ze stanów śpiączki klinicznej.

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish