kwi 4, 2023
936 Wyświetleń
1 0

Dare to Speak zaprasza na kolonie językowe nad polskim morzem, a w sierpniu obóz językowy w Anglii.


Napisany przez

Marzy nam się, aby Bolesławiec był miastem dwujęzycznym : )

Uczymy angielskiego z pasją i zależy nam na tym, aby rodzice zrozumieli, że język angielski w przyszłości nie będzie już traktowany jako język obcy, to będzie obowiązkowy język, zwłaszcza dla tych, którzy chcą się rozwijać i pracować w ciekawych projektach. Szukamy różnych sposobów na to, aby zarazić dzieci, młodzież i dorosłych nauką języka angielskiego. Gotujemy, chodzimy na kręgle, oglądamy piłkę nożną… i od tego roku wprowadzamy właśnie takie wyjazdy, podczas których uczniowie będą mogli w naturalnym środowisku używać języka angielskiego.

Już od 24 czerwca do 1 lipca zapraszamy na kolonie językowe w Dąbkach nad polskim morzem.

Jeśli szukasz bezpiecznego wyjazdu, na którym Twoje dziecko będzie pod stałą opieką, to zapraszamy do ośrodka wypoczynkowego Relaks. Nasza kolonia ma swój osobny budynek, w którym nie ma innych obozowiczów. Teren ośrodka jest ogrodzony. Jest to cudowne miejsce w pobliżu pięknej piaszczystej plaży z doskonałym mikroklimatem. Dzieci korzystają z wody pod stałą opieką wynajętego ratownika. Ośrodek słynie z pysznej, domowej kuchni.

Od 18 do 27 sierpnia zapraszamy na obóz językowy nad morzem a Anglii, w Bournemouth.
Nasz obóz językowy to nauka języka angielskiego z nauczycielami Summer School of Bournemouth.

Jeśli wiesz, że język angielski to paszport do lepszej przyszłości dla Twojego dziecka to koniecznie zapisz je na ten obóz. Po raz kolejny pojedziemy do przepięknej miejscowości Bournemouth, nadmorskiego kurortu. Wyjazd ten to połączenie intensywnego kursu językowego ze zwiedzaniem pięknego Londynu i zjawiskowego Jurassic Cliffs. Młodzież jest zakwaterowana w podwójnych pokojach u rodzin brytyjskich, co daje duże poczucie bezpieczeństwa oraz motywuje do zanurzania się w języku angielskim w naturalnym środowisku.

Dare To Speak zaprasza wszystkich zainteresowanych w wieku od 13 do 19 lat.

Warto pamiętać także, że już za miesiąc zaczynamy zapisy do naszej szkoły na kursy, które rozpoczynają się we wrześniu. Kursy te skierowane są dla każdego od czwartego roku życia.

Pracujemy na najlepszych metodach z najlepszymi nauczycielami. W chwili obecnej nasz zespół to 18 nauczycieli, z czego 7 native speakerow i 11 polskich nauczycieli.

Naszą ciężką pracą osiągnęliśmy to, że jesteśmy jedynym centrum egzaminacyjnym Cambridge w Bolesławcu (przygotowujemy do egzaminów Cambridge oraz stacjonarnie w siedzibie naszej szkoły można zdać taki egzamin – dotąd najbliższe centrum egzaminacyjne tego typu było we Wrocławiu)

Dare To Speak:
Tel: 798 997 593
E-mail: [email protected]
Ul. Staszica 13/1 (nad Fit Style Zone)

Więcej informacji na naszej stronie daretospeak.pl

 

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish