kwi 13, 2023
304 Wyświetleń
0 0

Wspaniałe występy dzielnych dzieciaków

Napisany przez

W Teatrze Starym mieliśmy zaszczyt i ogromną przyjemność gościć dzieci, nieco starszą młodzież, ich rodziców, nauczycieli i przyjaciół. To była GALA TALENTÓW na sto fajerek! Na scenie pojawili się wokaliści, recytatorzy, plastycy, wynalazcy, naukowcy; solo, w duetach i wespół w zespół, aby moc twórczą móc wzmóc – cytując za Kabaretem Starszych Panów – wystąpiły doskonale zorganizowane zespoły.
Gala była okazją do zaprezentowania utalentowanych przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych Powiatu Bolesławieckiego. Mocną reprezentację wystawił Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych. Więcej zdjęć TUTAJ.
W przerwach, bajkowe szlagiery śpiewały dziewczęta z prowadzonego przez Aleksandrę Sozańską – Kut, Powiatowego Zespołu Muzycznego „Sound Check”. Główny organizator to Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Mali Odkrywcy”, przy wsparciu Starostwa Powiatowego, Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr oraz – w rzeczy samej – Młodzieżowego Domu Kultury. Wspólnymi siłami, bo KTOŚ tak mądrze urządził świat, że wszystkie dzieci nasze są!

Kategorie:
kultura · news · polecamy
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish