maj 5, 2023
687 Wyświetleń
2 0

15. Międzynarodowy Festiwal Muzyka u J.I. Schnabla

Napisany przez

Wielkimi krokami zbliżamy się do XV Międzynarodowego Festiwalu „Muzyka u J. I. Schnabla” w Nowogrodźcu. Patronem wydarzenia jest urodzony w Nowogrodźcu kompozytor znacznego formatu, który niezmiennie pozostaje wartościową wizytówką Gminy.
W programie koncerty kameralne wybitnych artystów z Polski i Europy. Festiwal rozpocznie się spektaklem dla najmłodszych Les Femmes „Opera jak z bajki”. „Wieczór z klasyką muzyki fortepianowej” zaprezentuje Alvaro Baltanas Meliveo. Zuzanna Bator przedstawi program ”Z organami od Bacha do Cage’a”. Koncert finałowy zakończy „W barokowym stylu” zespół „Das Lausitzer Barockensemble” wraz z Susan Joseph.

Patronat honorowy:
Senator RP Rafał Ślusarz
Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich
Stowarzyszenie Ars Augusta
Fundacja „Twoje Dziedzictwo”

Patronat medialny:
TVP Kultura
TVP3 Wrocław

Organizator:
Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca”

www.festiwalnowogrodziec.pl oraz www.gckisnowogrodziec.pl

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Wstęp BEZPŁTNY!

Kategorie:
kultura · news · polecamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish