maj 24, 2024
529 Wyświetleń
0 0

Smartfony Xiaomi – dlaczego warto je serwisować, zamiast kupić nowy telefon?

Napisany przez
Do najpopularniejszych producentów smartfonów dołączyła w ostatnich kilku latach marka Xiaomi. Choć założona została stosunkowo niedawno, bo w 2010 roku, to obecnie należy już do pierwszej  dziesiątki firm zajmujących się produkcją telefonów – również w Polsce. Zobacz, czym Xiaomi zyskało tak duże uznanie wśród klientów i dlaczego w przypadku awarii decydują się oni na serwisowanie urządzenia zamiast na zakup nowego. Przekonaj się, bez jakich akcesoriów Xiaomi nie obejdzie się żaden profesjonalny serwis GSM!

Wysoka jakość urządzeń

Marka za cel przyjęła tworzenie sprzętu wysokiej jakości, zaawansowanego technologicznie. Tym, co wyróżnia ją jednak na tle konkurencji, jest niższa marża narzucana na smartfony. Dzięki temu do dyspozycji klientów są telefony o dobrym stosunku jakości do ceny. Z tego też powodu korzystną opcją jest naprawa sprzętu, gdy dochodzi do jego awarii. Warto w nią zainwestować, ponieważ na rynku może być trudno o telefony o podobnych parametrach w korzystnej cenie, przez co wymiana modelu na nowy jest mało opłacalna. Przygotujesz swój serwis na pomoc użytkownikom urządzeń marki Xiaomi, wybierając ofertę hurtowni GSMOK – https://gsmok.pl/xiaomi-p46.

Zaawansowane technologicznie wyświetlacze

Smartfony Xiaomi wyróżniają się jakością stosowanych w nich wyświetlaczy. Dobrym przykładem jest Xiaomi Redmi 9. Cechuje się rozdzielczością ekranu 2340×1080 px. Technologia IPS TFT zapewnia świetne odwzorowanie kolorów, a także wysoki współczynnik kontrastu. Wpływa to na duży komfort korzystania niezależnie od tego, czy telefon jest użytkowany głównie do rozrywki, czy też do celów zawodowych. Obecność tego komponentu w ofercie serwisu urządzeń GSM jest zatem absolutną koniecznością. Wyświetlacze do takich modeli, jak właśnie Redmi 9 znajdziesz w hurtowni GSMOK – https://gsmok.pl/wyswietlacze-xiaomi-redmi-9-m2955-c106.

Pozostałe wyposażenie

Warto zadbać o to, aby klienci serwisu mogli kompleksowo zadbać o swój telefon, nawet, gdy konieczna jest naprawa lub wymiana części rzadziej ulegających awariom. Żywotność smartfonu można znacznie wydłużyć, wymieniając w nim w razie potrzeby baterię, która naturalnie zużywa się po dłuższym czasie używania. Nieodłącznym elementem każdego współczesnego telefonu jest też kamera, umożliwiająca robienie zdjęć nieodbiegających jakością od tych, jakie zrobiłbyś, korzystając z aparatu fotograficznego. Wszystkie podzespoły niezbędne do napraw w tym zakresie w większości dostępnych na rynku modeli smartfonów Xiaomi również zakupisz do swojego serwisu w sklepie internetowym GSMOK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish