lip 5, 2024
210 Wyświetleń
0 0

Dzień Księżniczki i Rycerza w Kliczkowie – 31.08.2024

Napisany przez

W sobotę 31.08.2024 na Folwarku Książęcym odbędzie się impreza w iście bajkowym stylu – Dzień Księżniczki i Rycerza. Specjalnie na tę okazję przygotujemy wiele atrakcji takich jak: puszczanie baniek mydlanych, dmuchańce, malowanie twarzy, bajkowa sesja zdjęciowa, przejażdżki na koniach i wozem, plecenie warkoczyków, strzelanie z łuku, malowanki i kolorowanki, gry i zabawy ruchowe oraz quizy bajkowe. Otwarty będzie Słodki Domek – stoisko, na którym możliwy będzie zakup ciast, gofrów, waty cukrowej, popcornu oraz wielu innych pyszności.

Więcej informacji: https://kliczkow.com.pl/dzien-ksiezniczki-i-rycerza-31-08-2024/

Kategorie:
news
https://kliczkow.com.pl/

Zamek Kliczków to centrum konferencyjno-wypoczynkowe, w którym historia połączyła się z nowoczesnością, tradycja ze współczesnością, a gościnność i troska o Gości stała się wizytówką tego miejsca. Znakomicie skomunikowany, leżący u zbiegu dwóch autostrad A4 i A18, a jednocześnie ukryty w leśnej głuszy, jest doskonałym miejscem do wypoczynku. Zamkowy basen w dawnej hali maneżowej, sauny oraz klimatyczne Thalgo SPA zapewnią wytchnienie i relaks, a dzieci znajdą frajdę w sali zabaw czy na parkowym placu zabaw. W Zamku znajdziecie Państwo 219 miejsc noclegowych w stylowych apartamentach zamkowych, romantycznych komnatach, wygodnych apartamentach hotelowych czy rodzinnych pokojach studio. Dysponujemy siedmioma salami konferencyjnymi z nowoczesnym sprzętem multimedialnym/audiowizualnym, które stanowi doskonałe zaplecze dla organizatorów jak i uczestników spotkań. Posiadamy doświadczenie w organizacji zarówno kameralnych spotkań biznesowych, jak i konferencji, liczących kilkuset uczestników. Dokładamy wszelkich starań aby również organizacja uroczystości rodzinnych – wesel, chrzcin, komunii, urodzin i różnego rodzaju jubileuszy, sprostała najbardziej wymagającym gustomi oczekiwaniom naszych Gości. Nie sposób nie wspomnieć w tym miejscu o kuchni zamkowej, która dzięki połączeniu tradycji kulinarnych z doświadczeniem i wiedzą naszych kucharzy/naszego Szefa Kuchni idealnie uzupełnia całość organizowanej uroczystości. Zamek Kliczków znajduje się w samym sercu Borów Dolnośląskich. Zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku jak i szukający wyciszenia i pełnego relaksu znajdą tutaj swoje miejsce. Profesjonalny i sympatyczny personel dokłada wszelkich starań, aby to właśnie tutaj mogli Państwo wypocząć i zregenerować siły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish