Bolesławieckie muzeum wraz ze Stowarzyszeniem Fotograficznym „Camera” tradycyjnie już zapraszają sympatyków fotografii na kolejne „Otwarte spotkanie z fotografią”. W czwartkowy wieczór, 28.05.2026 r., od godz. 18:00 w głównej siedzibie muzeum przy ul. Zgorzeleckiej 28/29 odbędzie się prezentacja wielkoformatowych aparatów z przełomu XIX i XX w. ze zbiorów Grzegorz Sidorowicza oraz pokaz “Eksperymenty fotograficzne” przygotowany przez Agnieszkę Zygę.
Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!
Wstęp bezpłatny.


