bobrzanie.pl – to co istotne w Bolcu, Bolesławiec, informacje, blogi, sport, rozrywka, humor, imprezy, wideo

Bartosz Wróbel zakwalifikował się do Kadry Polski w Lekkiej Atletyce

Bartosz Wróbel z Różyńca to szósty zawodnik Bolesłavii, który zakwalifikował się do Kadry Polski w Lekkiej Atletyce i startować będzie na międzynarodowych zawodach w sezonie 2013, czyli wystartuje m.in. na Mistrzostwach Europy w Biegach Przełajowych. Bartosz to uczeń Szkoły Mistrzostwa sportowego we Wrocławiu. Dziś wygrał kategorii juniorów podczas Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych rozegranych w Lubinie.

Przypomnijmy, że Ewa Ochocka z Bolesłavii uplasowała się na 9 miejscu w Mistrzostwach Świata juniorów młodszych, Kacper Olszewski zajął 4 miejsce podczas Szkolnych Mistrzostw Świata w lekkoatletycznym Pucharze Jean Humberta oraz trójka juniorów młodszych (16 – 17 lat) startowała w zmaganiach indywidualnych z reprezentantami czterech państw (POL, CZE, HUN i SVK) w mityngu Nadzieje Olimpijskie.