lis 23, 2013
1835 Wyświetleń
1 0

Bartosz Wróbel zakwalifikował się do Kadry Polski w Lekkiej Atletyce

Napisany przez

Bartosz Wróbel z Różyńca to szósty zawodnik Bolesłavii, który zakwalifikował się do Kadry Polski w Lekkiej Atletyce i startować będzie na międzynarodowych zawodach w sezonie 2013, czyli wystartuje m.in. na Mistrzostwach Europy w Biegach Przełajowych. Bartosz to uczeń Szkoły Mistrzostwa sportowego we Wrocławiu. Dziś wygrał kategorii juniorów podczas Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych rozegranych w Lubinie.

Przypomnijmy, że Ewa Ochocka z Bolesłavii uplasowała się na 9 miejscu w Mistrzostwach Świata juniorów młodszych, Kacper Olszewski zajął 4 miejsce podczas Szkolnych Mistrzostw Świata w lekkoatletycznym Pucharze Jean Humberta oraz trójka juniorów młodszych (16 – 17 lat) startowała w zmaganiach indywidualnych z reprezentantami czterech państw (POL, CZE, HUN i SVK) w mityngu Nadzieje Olimpijskie.

Foto: Paweł Wiśniewski

Tagi artykułu:
·
Kategorie:
MKS Bolesłavia
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish