Reklama

bobry-634

Byliśmy pierwszym w Bolesławcu portalem dostosowanym do wyświetlania na tabletach i smartfonach co od razu przekonało do nas rzeszę użytkowników takich urządzeń.

Mamy ambicję, aby nasza strona była medium dla czytelników wymagających. Nie chcemy, aby stała się stricte newsowa, opowiadająca głównie o wypadkach i sensacjach. Pragniemy oferować czytelnikom ciekawe reportaże, dobre materiały wideo, różnorodnych autorów, dobre zdjęcia i interesujące teksty. Profil tematyczny bobrzan sprawia, że czytelnicy tego portalu to grupa szczególna, zainteresowana kulturą i polityką, zorientowana w sprawach bieżących i oczekująca od mediów czegoś więcej, niż kopii newsów z innych stron internetowych oraz serwisów samorządowych.

W przeciwieństwie do innych bolesławieckich portali Bobrzanie.pl nie są zbieraniną dziesiątek małych bannerków reklamowych.

Na portalu bobrzanie.pl jest i będzie jedynie 12 bannerów reklamowych!

To nasz świadomy wybór. Dzięki temu są one duże i widoczne, dzięki czemu Państwa reklama nie umknie czytelnikom. Znaczna część naszych bannerów reklamowych wyświetla się w wersji mobilnej strony na smartfonach i tabletach.

Osoby zainteresowane reklamą prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 693 375 950

lub pod adresem mailowym: [email protected]

 


Bobrzanie.pl
pl_PLPolish