paź 5, 2023
431 Wyświetleń
1 0

Krakowianka jedna… szuka koleżanek i kolegów

Napisany przez

Zespół Pieśni i Tańca „Bolesławiec”, to nasza Emdekowska perełka. Aż trudno uwierzyć, że minęło już 69 lat, odkąd swoimi występami cieszy i wzrusza publiczność. Oczywiście w innych składach Tradycja, folklor, piękne stroje, taniec, śpiew, kapela… To się nie nudzi! Nie wychodzi z mody!
Zespołem kieruje Julia Kwiatkowska – tancerka i choreografka, a przede wszystkim niezwykle ciepła i cierpliwa nauczycielka.
Uwaga, teraz będzie dobra wiadomość. Zespoły pieśni i tańca, to z reguły dość liczne formacje. Kiedy na scenie jednocześnie śpiewa i tańczy liczne grono, wtedy dopiero jest efekt WOW! W naszym zespole są jeszcze wolne miejsca. Czekamy na dziewczęta i chłopców w wieku od 6 roku życia. Można się zapisać. Szczegółowe informacje pod nr tel. 75 644 65 65, od poniedziałku do piątku, od godz. 8.00 do 15. A w poniedziałki aż do godz. 17.30. Zapraszamy.

Kategorie:
kultura · news
http://www.mdkboleslawiec.pl

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish