wrz 6, 2011
4244 Wyświetleń
1 4

„Wszyscy lubimy kolegę Kwaśniewskiego” – polub to!

Napisany przez

Różnie o wizycie Marszałka Sejmu RP, Grzegorza Schetyny, w Bolesławcu pisały lokalne media, co znalazło swój wyraz w tytułach zamieszczanych relacji. Znalazłem tytuł „aksologizujący” – „Schetyna chwali Bolesławiec” (Bolec.info), oszczędno-syntetyczny – „Schetyna w Bolesławcu” (otoboleslawiec.pl) czy wreszcie kandydacko-poselski: „Kwaśniewski: Głos na PO to głos na nowoczesną Polskę” (Istotne.pl).

Ale najbardziej podoba mi się tytuł na „bobrzanach”! – „Wszyscy lubimy kolegę Kwaśniewskiego”. Łał! Dlaczego? Bo jest twórczym rozwinięciem mojego „prehasła przedwyborczego”: JEDEN (lubiany kolega Kwaśniewski) DLA WSZYSTKICH, WSZYSCY (głosujmy) NA JEDNEGO (ulubieńca Kwaśniewskiego)”!

I mego zadowolenia nie zmącił nawet fakt, że w sondzie futrzanego portalu jestem liderem rankingu na… najgorszego posła. Bo tak sobie myślę: lepszy nawet „najgorszy” niż żaden… od dwudziestu już ponad lat.

Dlatego proszę i apeluję: Polub mnie, drogi czytelniku „bobrzan” (i nie tylko „bobrzan”)!

\PS. Ponoć nie ważne, jak mówią; ważne, by mówili i nie przekręcili nazwiska. Bernard… nie przekręcił. chyba mnie lubi :)

http://dariuszkwasniewski.wordpress.com/

Świdniczanin z urodzenia, bolesławianin z wyboru. Polonista po technikum samochodowym. Samorządowiec, etatowy członek Zarządu Powiatu Bolesławieckiego. Przewodniczący bolesławieckiej Platformy Obywatelskiej. Zakochany w górach i Borach Dolnośląskich miłośnik biegania, roweru, koszykówki i... synergii :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish