Wrz 9, 2011
1149 Wyświetleń
0 0

Wyloguj się z chaty!

Napisany przez


Stowarzyszenie OGARNIJ wraz z Burmistrzem miasta Arkadiuszem Słowińskim oraz Lubańskim MDK, mają zaszczyt zaprosić na dwu dniowy cykl spotkań (15-16.09.11) pod hasłem “Wyloguj się z chaty leć na warsztaty”. Projekt skierowany jest przede wszystkim do młodzieży, gdyż warsztaty odbywać się będą w takich dziedzinach jak beatbox, emisja głosu, breakdance i freestyle. Nad wszystkim czuwać będą znani i utytułowani artyści Polskiej sceny Hip Hop.
Całość zakończona zostanie na Lubańskich kartingach koncertami takich gwiazd jak Rahim, Grubson, Bob One, Liliu, Bzzzt Sound System oraz Bu.

Wszystkie informacje dotyczące warsztatów i koncertu finałowego dostępne na www.wylogujsie.pl
WSTĘP WOLNY!!

 

Kategorie:
muzyka · polecamy

  "Nie myśl, że głaskałeś kota - to on głaskał się twoją ręką. " -Księga kota Urodzony w Głogowie, tam spędził pierwsze 17 lat życia,po przeprowadzce do Bolesławca z nim się związuje. Współpracował z Telewizją Łużyce, dziennikiem Polska Gazeta Wrocławska oraz Gazetą Wojewódzką.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Nowa książka Ryszarda Adama Gruszki, czyli Gruchawki

  "Świat bajek Ryszarda Adama Gruchawki, drwala ze Starej Olesznej, który odkrył w sobie literacką pasję, […]

  Zamknij