wrz 23, 2011
1698 Wyświetleń
0 0

Poseł z Bolesławca? Przyjdź na DEBATĘ!

Napisany przez

Portal Bolec.Info organizuje debatę kandydatów do Sejmu RP, którzy pochodzą z naszego regionu.

Udział w niej zapowiedzieli już: Mirosław Horzempa (KW Prawo i Sprawiedliwość), Ewa Kaźmierczak-Wojtasiewicz (KW Polskie Stronnictwo Ludowe), Józef Król (KW Sojusz Lewicy Demokratycznej), Agnieszka Kukla (KW Sojusz Lewicy Demokratycznej), Dariusz Kwaśniewski (KW Platforma Obywatelska), Przemysław Moszczyński (KW Ruch Poparcia Palikota) oraz Beata Solpa-Tertel (KW Platforma Obywatelska).

Debata odbędzie się 30 września w Centrum Weselno-Bankietowym „Galeria” przy ulicy II Armii Wojska Polskiego w Bolesławcu – początek już o godzinie 16:30. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Bolesławca i powiatu bolesławieckiego, sympatyków i przeciwników kandydatów.

Debatę poprowadzą dziennikarze Portalu i Gazety Bolec.Info. Ubiegający się o mandat poselski będą mogli zadać pytania swoim kontrkandydatom. Debatę zakończy krótkie wystąpienie każdego z kandydatów.

WIĘCEJ O WYBORACH NA BOBRZANIE.PL

 

 

 

 

 

Tagi artykułu:
Kategorie:
polecamy · wybory 2011
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Poseł z Bolesławca? Przyjdź na DEBATĘ!

  • 30 września

    Bernard 26/09/2011 15:14 Odpowiedz
  • którego dnia miesiąca odbędzie się ta debata ??, bo jakoś tego portal nie podał!!!

    Daniel 26/09/2011 14:58 Odpowiedz
  • „W kampanii wyborczej jeździ Pan po kraju i opowiada obywatelom co zrobiliście i co zamierzacie zrobić dla ich dobra. Mam do Pana prośbę, niech Pan pojedzie do miejscowości Tokarnia w powiecie myślenickim i wyjaśni mojej żonie i dzieciom, które tam przebywają, dlaczego nie mają już ojca i powie im patrząc przy tym głęboko w oczy, że to moja wina ,a wy zrobiliście wszystko dobrze, zgodnie z prawem oraz poczuciem sprawiedliwości społecznej. Pozdrawiam Pana i życzę dobrego samopoczucia z tego co zrobiliście dla obywateli tego kraju, szczególnie dla mnie i mojej rodziny”.

    Bruner 24/09/2011 13:39 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish