paź 6, 2011
2207 Wyświetleń
2 0

Parktronic

Napisany przez

Nie wiadomo czy jakikolwiek sztabowiec umie wyliczyć, czy bardziej opłaca się blokować oklejonymi busami miejsca parkingowe i wkurzać tym kierowców w zatłoczonym mieście, czy też większą korzyść, mimo wkurzania, daje dodatkowa darmowa powierzchnia reklamowa. Rok temu podczas wyborów samorządowych doszło do sytuacji, w której nieprawidłowo zaparkowana przyczepa z reklamą kandydata PO pracującego w powiatowym wydziale komunikacji zablokowała niemal cały parking przed starostwem. Interweniowały służby porządkowe. Urzędnik został radnym i być może to natchnęło w tym roku sztab Dariusza Kwaśniewskiego.

Problem z autami reklamującymi rozmaite usługi, w tym polityczne, łatwiej rozwiązać w miastach, w których parkowanie jest płatne a możliwy czas postoju – ograniczony. U nas od paru lat jedynie myśli się o wprowadzeniu płatnego parkowania.

 

Kategorie:
fotoszopka · news · wybory 2011
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Parktronic

  • @cemoi07,
    gdy jechałem dziś przez miasto zobaczyłem tego busa i przypomniał mi się Twój post, więc byłeś inspiracją powyższej publikacji.

    i serio się zastanawiam czy takie blokowanie miejsc parkingowych się komitetowi opłaca czy nie

    Bernard 06/10/2011 14:29 Odpowiedz
  • @cemoi – „jak romska żebraczka”? Przecież to kultowy T4 z silnikiem 1.9 ABL!!! :)

    Bruner 06/10/2011 13:59 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish