lis 10, 2011
2615 Wyświetleń
0 0

Sprzedać Orła Białego

Napisany przez

11 listopada – 93. rocznica odzyskania niepodległości. Tego dnia, we Wrocławiu piłkarska reprezentacja Polski po raz 14. zmierzy się z Włochami. Pierwszy raz bez Orzełka. PZPN tłumaczy to rzekomymi, milionowymi wpływami z handlu gadżetami…

http://youtu.be/IUyx550QVeY

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
Małkowski
Facebook Profile photo
http://www.maciejmalkowski.pl

Bolesławiec, to przestrzeń, w której przebywam, pracuję, wypoczywam, z której czerpię natchnienie do życia. Samorządowiec, b. wiceprezydent Bolesławca, założyciel inicjatywy IMPULS MIASTA. Radny miasta Bolesławiec VIII kadencji (wcześniej radny Powiatu IV i V kad.) Kiedy Bóg da i czas pozwoli zapatrzony w nocne niebo okiem również uzbrojonym. Zapraszam na moją stronę www.maciejmalkowski.pl oraz www.impulsmiasta.pl

Komentarze do Sprzedać Orła Białego

 • No to następny mecz z Hiszpanią 6:0 wygramy na pewno.

  Bernard 22/11/2011 20:50 Odpowiedz
 • PZPN to kasa i tyle . Banda złodziei czerpie ile może . Wiem ,bernardzie ,że zaraz możesz wykasować mój post ale tak jest . Mimo swojego młodego wieku mam sposobność na pozyskiwanie informacji które zwykłemu śmiertelnikowi w Polsce nie są znane .Mało kto zna tylu SB oraz działaczy solidarności z lat 80 którzy działali dla aparatu państwa komunistycznego , co ja !! Krótko mówiąc PZPN to banda złodziei i tyle! Mogą mnie pozywac do sądu ale skończy się na pozwie buuuhahaha .

  Niektórzy ludzie udają ,że wszystko wiedzą ale to tylko manipulacja osób innych , pożyteczni idioci żyją wśród nas.

  Daniel 22/11/2011 20:19 Odpowiedz
 • Orzeł wraca! PZPN przyznał się do błędu :)

  Facebook Profile photo Maciej Małkowski 22/11/2011 20:00 Odpowiedz
 • Nie było orła, nie było dobrej gry … Ale myślę, że to nie było nasze ostatnie słowo. My niedowiarkom jeszcze pokażemy. I czy do tego jest nam w ogóle potrzebna piłkarska reprezentacja? Będą tu kwękać, że orzełki, że Polska gola … A furda z tym. Jak koszulki nie będą szły, to się otworzy w całym kraju sieć barów mlecznych pod patronatem PZPN-u. Hasłem przewodnim będzie: miska kaszy dla każdego Polaka nie awanturującego się. A ci, to wiadomo, są tylko pod krawatem. I z kibolami będzie koniec. Państwo to oczywiście dofinansuje. A co, na taki cel nie będziemy oszczędzać. I co będzie na miskach do kaszy? Logo PZPN-u, pacany, żaden tam orzełek.

  Bogdan Mazurkiewicz 12/11/2011 23:17 Odpowiedz
  • A ja bym się nie zgodził, że nie było dobrej gry : )

   Drużyna jest już trochę poukładana i radzi sobie na tyle, że gorzej niż na poprzednich imprezach nie będzie : )

   Bernard 13/11/2011 14:18 Odpowiedz
 • O workach po ziemniakach napisałem oczywiście z przymrużeniem oka. Jak grali w granatowych strojach to też mi trochę nie pasowało ale nowe stroje jak i samo logo pzpn jest jak najbardziej ok, tak samo jak argumentacja zmian. Nie rozumiem całego tego zamieszania: trener nie ma matury, stroje bez orzełka itd… Tworzy się niepotrzebny szum wokół reprezentacji, który w drodze do euro im nie pomoże. Niech grają bez ORZEŁKA ale na euro niech wypadną jak WRONY :)

  Daro 11/11/2011 22:50 Odpowiedz
 • Gdzie jest orzeł ? !
  Chyba jak się zorientował, że jest naszym symbolem narodowym, to popadł w depresję…

  Lolka 11/11/2011 21:22 Odpowiedz
 • Aha, jeszcze jedno – oby EURO 2012 już było za nami.
  Jest szansa, że „zaraz po” w końcu „NAJWYŻSZE WŁADZE PAŃSTWOWE” zdecydują się wprowadzenie komisarza i prokuratury do PZPN.

  frodo 11/11/2011 19:41 Odpowiedz
 • Nie chodzi o worki po ziemniakach, stroje ludowe, ambicję…
  Chodzi o to że reprezentacja Polski w piłce kopanej podobno od roku 1921 ZAWSZE miała w takich bojach orła na piersiach. Więc w czym był problem?
  Niestety po raz kolejny ktoś najprawdopodobniej postanowił „przytulić trochę siana” na nowym pomyśle marketingowo-wizerunkowym nie licząc się ze zdaniem kibiców. Tej „soli polskiej murawy stadionowej” jak można by parafrazować klasyka. :)
  Bo jakie jest inne wytłumaczenie? I tyle….

  frodo 11/11/2011 19:37 Odpowiedz
  • Dokładnie Panie Frodo. I tak zostaliśmy… bez orzełka, bez gola (pierwszy raz przegraliśmy z Włochami u siebie), za to z niewiadomą kasą dla PZPN za sprzedaż koszulek, które wątpię, że ktoś teraz kupi…

   Facebook Profile photo Maciej Małkowski 12/11/2011 15:32 Odpowiedz
   • argument, który padł z ust sekretarza Kręciny dotyczący rzekomego zapobieżenia utracie zysków na koszulkach wzoru obecnego – z orłem – (które masowo podobno mają być produkowane przez małe chińskie rączki) jest argumentem totalnie bezsensownym gdyż w swoim założeniu ma mniemanie że Chińczycy nie mają internetu, TV i nie potrafią zerżnąć wzoru w 3 minuty korzystając z powyższych mediów.
    Założę się, że już szyte są koszulki we wzorach najnowszych….

    frodo 12/11/2011 18:36 Odpowiedz
    • Ale dzięki nowym koszulkom Włosi wygrali z PZPN a nie z reprezentacją : )

     Bernard 12/11/2011 18:48 Odpowiedz
 • Dokładnie. Mogliby grać nawet w workach po ziemniakach, byle 2. mecz na euro nie był o przeżycie a 3. o honor. Inne reprezentacje mają podobne zmiany na strojach ale to w innych krajach…. Wśród moich znajomych na fb zauważyłem, że najbardziej oburzeni są wyborcy PISu i PJNu ;)

  Daro 11/11/2011 12:08 Odpowiedz
 • Z IGŁY WIDŁY.

  kasa PZPN się przyda,
  ja orła na koszulkach widzę.

  jak dla mnie mogą grać w strojach ludowych, byle pokazali ambicję

  Bernard 11/11/2011 11:50 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish