mar 16, 2012
1853 Wyświetleń
0 0

Kolejne zwiedzanie Zamku Czocha, tym razem w klimacie II wojny

Napisany przez

Tym razem Zamek Czocha będzie gościł grupę rekonstrukcyjną Brandenburg, która przez trzy dni prezentować będzie uzbrojenie, wyposażenie, sprzęt i musztrę  niemieckich żołnierzy i spadochroniarzy z okresu II wojny światowej.

Nie zabraknie pokazów pirotechnicznych a o godzinie 20 w sobotę odbędzie się nocne zwiedzanie tym razem w konwencji Tajemnicy Twierdzy Szyfrów połączone z degustacja miodów pitnych.

Dodatkową atrakcją będzie ujawnienie do dziś nieznanych faktów dotyczących wojennej historii zamku Czocha przez przewodników.

Wszystkie atrakcje dostępne są od piątku po południu do godziny 13 w niedzielę. Nocne zwiedzanie w sobotę o 20 – rezerwacja biletów pod numerem telefonu – 75 72 111 85

 

Dołącz do fanów Zamku Czocha na Facebook’u!!!   http://www.facebook.com/zamek.czocha

 

 

Kategorie:
news · polecamy

  "Nie myśl, że głaskałeś kota - to on głaskał się twoją ręką. " -Księga kota Urodzony w Głogowie, tam spędził pierwsze 17 lat życia,po przeprowadzce do Bolesławca z nim się związuje. Współpracował z Telewizją Łużyce, dziennikiem Polska Gazeta Wrocławska oraz Gazetą Wojewódzką.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

  Bobrzanie.pl
  pl_PLPolish