lip 2, 2012
3545 Wyświetleń
0 0

NOWE BOLEC NIUS – Email Rabbit nie ma wyje..ne!

Napisany przez

Na bolecki rynek prasowy jakiś czas temu powróciła gwiazda Telewizji Łowicze, Dawid Miernat. Co więcej, ludzie traktują gwiazdę poważnie. Redachtor zasłynął zeszłorocznym występem w reality show pod tytułem „Napiłbym się z Tobą wódki dziś” w którym tworzył własną legendę w Glinianej Suterenie należącej do Prezydenta Bolca na Uchodźstwie, Bolesława Mimaka. Problem w tym, że Mimak nie złapał wówczas ani żartu z rzucaniem w niego szklanką, ani dowcipu z wyzywaniem go, ani zabawy w oblewanie go wódką. Jedynym życzeniem Miernata jakie spełnił owej feralnej nocy Mimak była dokumentacja show za pomocą komórki.

Filmik zrealizowany pod Glinianą Sutereną zrobił furorę w sieci, choć został z niej usunięty (podobno po zgłoszeniu Wojciecha Przynudzały czującego solidarność z kolegą po fachu). Kultowe sceny filmu to m.in. pytanie zadawane przez pijanego Miernata. Pytanie o to, czy szef straży miejskiej, Email Rabbit będzie miał na kłopoty nękanego przez policję Miernata „wyje.ane”. Po niemal roku okazało się, że Email Rabbit „wyje.ane” nie ma. Straż miejska na wniosek Miernata postanowiła ukarać Mimaka za… złe parkowanie.

Otóż jakiś miesiąc temu będący na zakupach Mimak zaparkował bardzo blisko przejścia dla pieszych, co oburzyło tropiącego go z piętra pobliskiego budynku Miernata. W poczuciu obywatelskiego obowiązku wziął kamerę i sfilmował prezydenta na uchodźstwie oraz jego brzydko zaparkowany samochód, do filmiku załączył donos i dostarczył do straży miejskiej dowodzonej przez Rabbita. Nasz municypalny GROM na szczęście nie zlekceważył sygnału i wezwał Mimaka do siebie.

Nie wiadomo czy Miernat zrealizował swój film w ramach pracy dla Telewizji Łowicze czy też na swój koszt, na pewno jednak ma szansę na jakąś nagrodę. Jedną z nagród będzie zbadanie stanu jego umysłu przez biegłych w toczącej się wciąż sprawie jego zeszłorocznego reality show z którego Miernat, jak twierdzi w sądzie, nic nie pamięta. Nie ukrywamy, że mamy chęć przypomnieć zapis wideo z owej nocy, gdyż redakcja Bolec Nius uważa, że oglądanie tego filmu jedynie przez sąd jest przejawem niesprawiedliwości społecznej.

Skutkiem działalności Miernata ma być także nowa identyfikacji wizualna Straży Miejskiej. Na jej rowerach, samochodach i skuterze ma pojawić się wiele mówiące hasło: „NIE MAMY WYJE.ANE!”

Kategorie:
Bolec Nius · news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do NOWE BOLEC NIUS – Email Rabbit nie ma wyje..ne!

 • no, chyba mi sie pomylil.
  niektore nazwy obcego pochodzenia nie daja sie dopasowac do polskich wzorcow deklinacyjnych, szczegolnie tych konczacych sie na „o” i pochodzace od nazwiska irlandczyka.

  fobiak 04/07/2012 09:17 Odpowiedz
 • Bolec nius pomylił ci się z bolec.info, nieistotne.

  Ale możesz uzasadnić dlaczego TEGO erekcjata się niby nie odmienia?

  Bernard 04/07/2012 07:03 Odpowiedz
 • nie erekcjata tylko erekcjato tego terminu sie nie odmienia. wiem, zes krytyk wysoki od sztuki wysokiej i o erekcjato nie masz pojecia. erekcjato pisza wspolczesni poeci a ty zajety jestes jeszcze postmodernizmem, szyny, tramwaje, maszyny, pociagi i inne pierolki. ja pisze erekcjato a ty czytasz „znowu mi staje” i o czym my tutaj dyskutujemy. w temacie jest bolec wiec moj koment jest jak najbardziej na miejscu.

  fobiak 03/07/2012 17:57 Odpowiedz
 • Fobiak, nie klnij, nie jesteś celebrytą : )

  Te erekcjata mają tyle wspólnego z literaturą co ja.

  P.S. Jak ci szósty raz nie wchodzi komentarz to pomyśl co w nim takiego jest, że nie przechodzić zamiast robić kopiuj/wklej : )

  Bernard 03/07/2012 17:45 Odpowiedz
 • chodzi mi o to, ze na bolcu od 6-u lat bylo zamieszczane ogloszenie o konkursie erekcjato, wczoraj jakis buc o nicku moderator techniczny ogloszenie ZMODEROWANO, tlumaczac sie, ze bolec to portal katolicki i ze wzgledu na etyke i ochrone moralnosci gimnazjastow nie zycza sobie zadnych informacji z swiata literatury na ich portalu. nawet krzysiu ormowiec nie odwazylby sie takiego ogloszenia ZMODEROWANO w kosmos. ifnormacje z drugiej reki.

  fobiak 03/07/2012 15:30 Odpowiedz
 • @fobiak.

  a o co tobie się rozchodzi?

  Bernard 03/07/2012 09:29 Odpowiedz
 • NOWE BOLEC NIUS – to konserwatywne gimnazjum zasciankowe z zamurowanymi oknami na widok poza urzedy i plebanie.

  „VIII międzynarodowy konkurs (…)
  Zmoderowano 02.07.2012 godz.20:15 – powód : promowanie strony z wulgarną treścią(moderator techniczny)

  fobiak 03/07/2012 07:39 Odpowiedz
 • Ja pierdzielę – Pawka Morozow byłby z Niego dumny :-)

  Jeśli chłopak liczy na lokalna wersję Nagrody Pulitzera, to powinien wiedzieć ,że aby osiągnąć swój cel należy całe ciało codziennie pielęgnować żelem poślizgowym Durexa, a nie tylko rękę i pióro :-)

  Stary Satyr 02/07/2012 21:33 Odpowiedz
 • PIERDOLNĄŁ !!!!!

  Marcin Ka 02/07/2012 11:00 Odpowiedz
  • Wulgarnie ci się powiedziało, ale idealnie wpasowałeś się w ton wypowiedzi red. Miernata.

   Bernard Łętowski 02/07/2012 19:33 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish