gru 18, 2012
1347 Wyświetleń
0 0

O roku ów, czyli co najchętniej czytaliście na bobrach w 2012

Napisany przez
Karina Jasińska na Pico del Veleta

Karina Jasińska na Pico del Veleta

Wyniki przeglądu najchętniej czytanych w ciągu minionych 12 miesięcy treści na bobrzanach są zaskakujące. Najwięcej osób zainteresował tekst o sparaliżowanej gościszowiance, która postanowiła wjechać na szczyt Pico del Veleta. M.in. dzięki Waszym głosom Karina dokonała tego wyczynu o czym informowaliśmy TUTAJ.

Cykliści byli w 2012 roku na bobrzanach górą: Drugie miejsce w Waszych oczach zajęła nasza inicjatywa, czyli Samorządowa Kolekcja Kretyństw Rowerowych, która wywołała nawet równie ostrą jak buraczaną reakcję prezydenta Bolesławca. Reakcja ta też Was zainteresowała, bo materiał wideo o tym jak Piotr Roman potrafi podsumować lokalnego fachowca od rowerów zajął w naszym rankingu popularności 10 miejsce.

Kolejnym tekstem, który obdarzyliście swoim zainteresowaniem były moje refleksje na temat niestety najgłośniejszego finału WOSP w naszym mieście.

Temat ten ciekawił, bo w zestawieniu najchętniej czytanych są  i inne rzeczy o WOSP. Zainteresowało Was 200 stron rozliczenia sztabu WOSP w Bolesławcu oraz Brunerowe refleksje o kasie na Orkiestrę.

Największym zaskoczeniem w statystykach były dla mnie wyniki tekstów ewidentnie starych, jak mój reportaż o Luboszowie Wieś najmniejsza w Polsce opublikowany na bobrach w 2009 roku (!) czy tekst o olaniu kierowców przez kolejny rząd nasz kochany, czyli o autostradzie A 18. Oparty na konkretnych informacjach tekst okazał się niestety jedynie pobożnym życzeniem. W przypadku jednak takich newsów jak i znajdującego się na czwartej pozycji tekstu o Toyocie w Wykrotach zadziałało raczej zainteresowanie internautów niekoniecznie związanych z naszym miastem.

A tak to wygląda dalej:

4. Toyota rozbuduje fabrykę w Wykrotach.
5. Wieś najmniejsza w Polsce.
6. 200 stron rozliczenia sztabu WOSP w Bolesławcu.
7. 13 naszych kandydatów do tytułu osobowości roku.
8. A18 da się jeździć dopiero rok po Euro.
9. Jak radni zwiększyli nasze długi, czyli subiektywna relacja z dyskusji nad jedną uchwałą.
10. Chińszczyzna i popelina.
11. Krzysztof Lechowski nie żyje.
12. Historia = przyszłość.
13. Radny Kasprzyk rasistą?
14. Kultura chrześcijańska przed bluesową i glinianą.
15 Pomóż obronić Sąd Rejonowy w Bolesławcu.
16 Samorządowa strona internetowa.
17. Ciekawe drogi kasy WOSP.
18. Dziwny jest ten świat.
19. Katastrofa lotnicza w Neuhammer (w Świetoszowie).
20. Polskie pany!

Najpopularniejsze kategorie tekstów na bobrzanach czytanych w mijającym roku to Newsy, blog Bruner wieczorową porą i zaniedbany przez nas nieco acz wciąż czytany cykl Bolec Nius.

Na nasze wnioski przyjdzie czas. Jakie są Wasze?

Tagi artykułu:
·
Kategorie:
news
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish