sty 7, 2013
2031 Wyświetleń
2 0

Maciej Balcar w Teatrze Starym

Napisany przez

Maciej Balcar

Biuro Perfekt, Stowarzyszenie Blues nad Bobrem oraz Powiat Bolesławiecki zapraszają 7 lutego do Teatru Starego w Bolesławcu na koncert wokalisty zespołu Dżem, Macieja Balcara.

Artysta wystąpi z nowym repertuarem z towarzyszeniem zespołu NIE-BO.  Bilety można kupić w Biurze Perfekt przy ulicy Sierpnia 80′ w cenie 40 zł w przedsprzedaży i 50 zł w dniu koncertu.

Maciej Balcar od dziesięciu lat jest wokalistą grupy Dżem. Niezwykle charyzmatyczny człowiek, ogromny talent muzyczny, który wykorzystuje zarówno w swoim solowym projekcie, jak i w zespole Dżem od 2001 roku.
To również autor tekstów, muzyk, kompozytor, aktor teatralny i filmowy. Ma na koncie dwie solowe płyty: CZARNO, która ukazała się w roku 1998, oraz Ogień i woda z roku 2010. Współpracował z zespołami Vicky Victim (metal) i Blues Forever. Od wielu lat przyjaźni się i współpracuje z zespołem Harlem. Występował na licznych imprezach i festiwalach, m.in. na 50-leciu Łódzkiej Szkoły Filmowej (1998, ze Zbigniewem Nahornym), w 1999 i 2008 na Jazzie nad Odrą, w 1998 i 2000 na festiwalu w Opolu w konkursie premier, wykonywał tam również w koncercie galowym utwór Czesława Niemena Pod Papugami z którym ponownie wystąpił na Wiktorach 99. Wokalista roku 2004 wg czytelników „Twojego Bluesa”. Zespół Nie-bo tworzą muzycy: Robert Lubera, Piotr Wojtanowski, Krzysztof Krupa oraz Maciej Mąka.
Więcej informacji o artystach: www.maciekbalcar.com.pl oraz www.nie-bo.pl

STRONA INTERNETOWA BIURA PERFEKT

Kategorie:
polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish