lut 17, 2013
2466 Wyświetleń
2 0

Pokłosie uchwały o limicie psów i kotów według Pasikowskiego

Napisany przez

PSY III

Kolejny efekt  memowej zabawy z ograniczeniem praw posiadania psów i kotów w domach wielorodzinnych w Bolesławcu. Kontekst jest TUTAJ. Sprawą zajął się także TVN dzięki czemu cały kraj może wyrobić sobie własne zdanie o inteligencji naszych radnych. TUTAJ znajdziesz materiał z Faktów TVN.

Tagi artykułu:
· · · · · · · · · · · ·
Kategorie:
dymki
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Pokłosie uchwały o limicie psów i kotów według Pasikowskiego

 • Jak na razie to WYMYSLAJĄ prawo w zależności od kaprysu i pogody za oknem.

  Demokracja tak już ma . Może teraz przyznasz mi rację co do głupoty tego systemu politycznego ?/ Czy potrzebujesz więcej argumentów ?

  Daniel 17/02/2013 21:36 Odpowiedz
 • No, ten jest raczej trafiony, bo poprzednie z animowanych historyjek nie oddawały grozy sytuacji.

  Cała ta sytuacja wyglądałaby na śmieszną, gdyby nie była tragiczna, i to w dwójnasób tragiczna. Któryś z magistrackich mądrali musiał naczytać się o ustawach norymberskich.

  Po pierwsze, obnażyła Romana i Radę Miejską jako ludzi bez wyobraźni, pozbawionych absolutnie uczuć, empatii, rozumu, szacunku i znajomości prawa. Bo już obowiązujące prawo daje co najmniej kilka możliwości uporania się z każdego rodzaju uciążliwym mieszkańcem, bez konieczności eksterminacji zwierząt.
  Bo co miałoby sie stać z nadliczbowymi pupilami? Zapewne z mocy prawa miejscowego zostałyby przez zajęczyków odebrane i wywiezione do gazu.

  Czy pan Roman, bądź któryś z tych „mądrych” był na tyle inteligentny, by oczami wyobraźni zobaczyć ten bolesławiecki Umschlagplatz?, wczuć się w sytuację dzieci, którym zajęczycy wyrywać będą Reksia, Misia czy inną Niunię? Pani Gergont nazwała go „bolesławieckim przytuliskiem”.

  Po drugie przedstawiona w reportażu TVN wypowiedź rzeczniczki Magistratu
  (http://www.tvn24.pl/wiadomosci-wroclaw,44/limit-na-psy-i-koty-w-boleslawcu-to-absurd,306838.html) pani Gergont, świadczy o swoistej rubaszności rozumieniu prawa. Powiedziała, iż „chodzi tylko o „ekstremalne przypadki, ( …), to tak jakby znak ograniczający maks. prędkość na drodze do 60 km/h nie dotyczył tych co jadą 70, 80, 90 na godzinę, a dopiero tych co popier…ją bez pamięci. Oni w ratuszu myslą sobie, że prawo to Ich domena i będą je stosować w zależności od kaprysu i dobrej woli – wobec niektórych.

  Jak na razie to WYMYSLAJĄ prawo w zależności od kaprysu i pogody za oknem.

  Cóż, tak mamy, tak se wybraliśmy, mamy demokrację i prawo żadnemu głupkowi czy idiocie nie zakazuje korzystać z biernego prawa wyborczego.

  Mam nadzieję, że urzędnicy wojewódzcy z mianowania mają więcej szacunku dla prawa, i psy i koty przeżyją.

  cemoi07 17/02/2013 21:31 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish