Mar 8, 2013
1368 Wyświetleń
0 0

Obejrzyj “Negatyw” – film który powstał w Pracowni Edukacji Filmowej BOK-MCC

Napisany przez

„Negatyw” to historia Adriana – nastolatka, który stracił matkę. Po jej śmierci wychowuje go ojciec, który nie radzi sobie z całą sytuacją. Role rodzica i dziecka odwracają się. Czy nasz bohater udźwignie ciężar rodzinnej tragedii i pomoże ojcu?

– Jestem bardzo zadowolony z pracy i zaangażowania młodzieży w ten projekt. Premiera w kinie Forum będzie dla nich wszystkich nagrodą za ogrom pracy, jaką wykonali – mówi Michał Szwed, opiekun bolesławieckiej pracowni.

Cały proces powstawania filmu, od pomysłu do realizacji i postprodukcji, przeprowadzony został w pełni przez młodzież uczestniczącą w warsztatach filmowych. Film powstawał w Bolesławcu oraz we Lwówku Śląskim, a zdjęcia trwały kilka miesięcy. Reżyserem filmu jest Szymon Wasylów.

Premiera filmu zrealizowanego przez Pracownię Edukacji Filmowej BOK-MCC miała miejsce 20 grudnia w bolesławieckim kinie Forum.
Produkcja filmu trwała ok 10 miesięcy.

Kategorie:
wideo
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Andrzej Dąbrowski w radiowej Trójce

Po NavSimie i Glinoludach w miniony wtorek na antenie Radiowej Trójki mieliśmy kolejną reprezentację Bolesławca […]

Zamknij