mar 15, 2013
1743 Wyświetleń
0 0

Zupełnie nowi bobrzanie

Napisany przez

Zmieniamy bobry. Zmieniamy, bo to co widzicie teraz, to tylko część zmian.

Postanowiliśmy, że bobrzanie będą portalem o wiele bogatszym niż dotychczas. Oprócz lubianych stałych autorów, dymków, humoru, blogów pełnych subiektywnych i często kontrowersyjnych poglądów znajdziecie tutaj teraz dużo więcej.

Znajdziecie tutaj newsy, materiały typowo dziennikarskie, które postaramy się przygotowywać lepiej i ciekawiej niż inne portale w Bolesławcu.

Znajdziecie tutaj więcej materiałów wideo, blogi tematyczne o modzie, zdrowiu, urodzie i nie tylko. Znajdziecie też nowych autorów.

Postanowiliśmy, że bobrzanie będą najbardziej przyjaznym dla użytkowników portalem w Bolesławcu. Dlatego już od dziś możecie z z bobrów korzystać bez problemów i wkurzającego powiększania stron na smartfonach czy tabletach. Dlatego macie wygodniejszą do czytania czcionkę, większe zdjęcia i bezproblemowe oglądnie wideo.Dlatego zintegrowaliśmy nasz portal z Facebookiem, Twitterem, YouTube, Vimeo i nie tylko. Dlatego postanowiliśmy udostępnić komentowanie za pomocą Waszych kont Facebookowych bez potrzeby dodatkowego logowania na stronie.

Wierzymy, że tak będzie prościej, przyjemniej i bardziej funkcjonalnie. Wierzymy, że teraz bardziej się Wam tutaj spodoba.

Zmieniliśmy wiele i jeszcze trochę zmienimy. Nie zmienimy naszego niezależnego podejścia do opisywanych tematów. Nie przestaniemy publikować autorów o różnych, odmiennych poglądach.

Zapraszamy do pisania i współpracy tych, którzy mają na to ochotę. Łamy bobrzan są otwarte dla wszystkich.

Witajcie na nowych bobrzanach!

I jeszcze jedno…

Nie byłoby nowych funkcjonalnych i estetycznych bobrzan gdyby nie Eryk Lewandowski i jego firma disena.pl. Wielkie dzięki Eryku!

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
Łętowski
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Komentarze do Zupełnie nowi bobrzanie

   Dodaj komentarz

   Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

   Bobrzanie.pl
   pl_PLPolish