Mar 18, 2013
1507 Wyświetleń
0 0

Kupuj Cuda – II Jarmark Opałkowy

Napisany przez

Opałkowa Chata zaprasza na drugą edycję Jarmarku Opałkowego. W tym roku swój udział w imprezie zapowiedziało jeszcze więcej artystów z nowymi propozycjami, w dużej mierze z wzornictwem ludowym. Nie zabraknie producentów żywności.

Na pierwszym Jarmarku Opałkowym było 40 wystawców a wśród nich producenci serów, kiełbas, ziół, ekologicznej żywności, nalewek oraz rękodzielnicy z różnego roadzaju ozdobami i wyrobami artystycznymi takimi jak ceramika, bibeloty, decoupage, rzeźby i wiele innych.

– Zaprosiliśmy wielu gości i planujemy uatrakcyjnić imprezę m.in. pokazami kulinarnymi – mówi Jacek Opała, organizator imprezy. – Zeszłoroczny Jarmark cieszył się wielkim zainteresowaniem, przez dwa dni odwiedziło nas grupo ponad tysiąc osób a wystawcy byli zadowoleni z efektów.  Celem naszym jest to, aby impreza wyróżniła się z innych tego typu. Prosimy wystawców aby przemyśleli zdobienie i aranżowanie stoisk w wyjątkowy dla siebie i oryginalny, jednocześnie naturalny sposób. Mamy nadzieję przede wszystkim na dobrą zabawę i atmosferę. Spodziewamy się gości niemiecko i angielskojęzycznych stąd prośba o przygotowanie materiałów opisujących historię powstawania i sam pokazywany produkt w tych dwóch językach.

Udział w Jarmarku uatrakcyjni m.in. możliwość wykopywania przez dzieci dinozaura zakopanego nieopodal Opałkowej Chaty.

Kliknij TUTAJ i przyłącz się do wydarzenia na Facebooku.

Patronem medialnym Jarmarku jest portal Bobrzanie.pl

Zaproszenie dla wystawców Plakat Jarmark Opałkowy

Kategorie:
polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Kupuj Cuda – II Jarmark Opałkowy

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Tomek Wachnowski w Teatrze Starym

  Muzyk, autor piosenek, bolesławianin, facet z gitarą - niedawno wydał nową płytę i 28 kwietnia zaprezentuje ją w naszym Teatrze...

  Zamknij