kw. 17, 2013
1769 Wyświetleń
0 0

Koncert Magdy Piskorczyk w Piwnicy Paryskiej

Napisany przez

5 maja w stowarzyszenie Blues nad Bobrem zaprasza na koncert znakomitej wokalistki i gitarzystki bluesowej, Magdy Piskorczyk. Wraz z nią wystąpią gitarzystka Aleksandra Siemieniuk i perkusista Bartosz Kazek.

Magda Piskorczyk to wokalistka śpiewająca dojrzałym, niskim, „czarnym” głosem. Gra na gitarach: akustycznej, elektrycznej i basowej, a także na instrumentach perkusyjnych. Wykonuje głównie muzykę zakorzenioną w tradycji afro-amerykańskiej i afrykańskiej. Aranżuje i komponuje, regularnie koncertuje ze swym zespołem, była gościem wielu festiwali międzynarodowych, m.in. w Niemczech, na Węgrzech, we Francji i Anglii. Jest także w gronie wykładowców warsztatów Bluesa nad Bobrem.

Koncert odbędzie się w Piwnicy Paryskiej a rozpocznie się o godzinie 19. Cena biletu to 40 zł. Bilety można nabyć w Biurze Perfekt przy ulicy Sierpnia 80′ oraz w Piwnicy Paryskiej.

Po koncercie planowane jest jam session. Jako support przed występem Magdy Piskorczyk zagra Combo Warsztatowe 2013

Foto: http: www.magdapiskorczyk.com

Kategorie:
polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Koncert Magdy Piskorczyk w Piwnicy Paryskiej

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

    Bobrzanie.pl
    pl_PLPolish