kw. 19, 2013
1992 Wyświetleń
0 0

Fejso-stop – złap stopa w internecie

Napisany przez

Tomasz Rola, który stworzył na Facebooku mającą już  ponad 4300 członków grupę Kup Sprzedaj Poszukaj w Bolesławcu, zaproponował coś nowego: Fejso-stop. To kolejna grupa facebookowa, dzięki której można łatwo znaleźć lub zaoferować transport z Bolesławca i do Bolesławca. 

– Facebook to miejsce gdzie tętni życie, nawiązują się nowe znajomości, miejsce gdzie robi się interesy i szuka okazji – mówi Tomasz Rola, właściciel agencji reklamowej El Toro. – Dlatego założyłem te dwie grupy. Niech facebook będzie przydatny, wiem że na Kup Sprzedaj Poszukaj codziennie dochodzi do transakcji, mam nadzieję, że fejsostop okaże się równie przydatny.

Grupa ma już niemal 800 członków. Rzecz jest banalnie prosta – piszemy w grupie gdzie chcemy się dostać albo dokąd jedziemy i ile mamy miejsc w samochodzie. Po chwili zgłaszają się chętni którzy szukają transportu lub współpasażerów. To czy wozimy kogoś za darmo albo robimy zrzutkę na paliwo zależy od kierowcy i indywidualnego dogadania się na podróż. W ten sposób można nie tylko umówić się na jednorazową podróż, ale także znaleźć stały transport np. do szkoły czy pracy, ewentualnie umilić sobie podróż czyimś towarzystwem.

Grupę Fejso-stop znajdziecie TUTAJ.

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Fejso-stop – złap stopa w internecie

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

    Bobrzanie.pl
    pl_PLPolish