maj 20, 2013
1696 Wyświetleń
0 0

Złap wiosenną formę z BCC!

Napisany przez

Najbliższa sobota – 25 maja – zapowiada się niezwykle ciekawie i energetycznie. Wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy dzień pełen atrakcji. Chcemy wcielić w życie stare powiedzenie “w zdrowymi ciele – zdrowy duch”, dlatego też zapraszamy wszystkich, których wymęczyła zima – do Galerii Bolesławiec City Center, już od rana. Przyjdźcie całymi rodzinami – możecie nie tylko kibicować, ale również – do czego szczególnie zachęcamy – uczestniczyć w organizowanych przez nas wydarzeniach sportowych oraz zrobić zakupy w Waszych ulubionych sklepach, w których królują już wiosenno-letnie kolekcje.

RUNDKA z Powiatem BCC

Zaczynamy o godzinie 9:00, kiedy spod wejścia głównego BCC wystartuje RUNdka z Powiatem – to cykliczna impreza biegowa, której celem jest nie tylko propagowanie sportów biegowych, ale również okazja do odwiedzenia najpiękniejszych zakątków Powiatu Bolesławieckiego. Trasa biegnie przez najpiękniejsze zakątki Borów Dolnośląskich (http://www.bory-dolnoslaskie.eu/mapa/ – kliknijcie zakładkę RUNdka z Powiatem po prawej stronie). Mamy również nadzieję, że RUNdka będzie świetnym, bezpośrednim treningiem przed biegiem miejskim, który organizowany jest przez Urząd Miasta – w niedzielę.

Zaraz po starcie sztafety, o godzinie 10:30 rozpocznie się piłkarskie przedpołudnie, którego gospodarzem będzie Footbal Academy – profesjonalna szkółka piłkarska prowadzona przez Damiana Sawczaka. Zapraszamy wszystkie dzieciaki razem z rodzicami – czekają na was pokazy, gry i zabawy zespołowe oraz konkurs strzelecki. Do wygrania super sportowe nagrody!

Czekając na uczestników RUNdki, w godzinach od 15.00 do 18.00 odbędzie się pod wejściem do Galerii BCC maraton spnningowy. Ta jedna z najpopularniejszych obecnie form fitness, w której podczas godzinnego trenigu spala się ponad 1000 kalorii. Zmaganiom z własnymi słabościami towarzyszyć będzie energetyzująca muzyka i charyzmatyczny lider – Daniel Milewicz.

Spinning BCC1

W okolicach godziny 19:00 spodziewamy się finiszu RUNdki z Powiatem.

Mamy nadzieję, że tego dnia BCC stanie się po raz kolejny sercem miasta i powiatu. Cieszymy się, że Galeria stałą się partnerem zarówno samego miasta, a także powiatu – podkreśla Edyta Bystra z firmy ANTAN Development Polska, która jest właścielem Galerii Bolesławiec City Center.

Przez cały dzień będzie można również skorzystać z porad dietetycznych oferowanych przez firmę Natur House, a także porozmawiać na temat zdrowia i zdrowego życia z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarnej. Na poziomie -1 znajdziecie również galerię prac dzieciaków z bolesławieckich szkół, które pokazały, jak wyobrażają sobie zdrowie.

Football Academy

Plan dnia: 25 maja (sobota) – Galeria Bolesławiec City Center

 • 9:00 Start RUNdki z Powiatem

Dla tych z Was, którzy jeszcze zastanawiają się nad udziałem – zgłaszajcie się: 696 086 930 lub mailem: pceikk@op.pl.
Szczegółowe informacje na temat trasy biegu: http://powiatboleslawiecki.pl/556-rundka-z-powiatem-2013.html
Dokładna mapa biegu znajduje się na stronie Borów Dolnośląskich (wyberzcie zakładkę RUNdka z Powiatem): 
http://www.bory-dolnoslaskie.eu/mapa/

 • 10:30-13:30 Football Academy
 • 12:00-16:00 Punkt informacyjny Państwowej Inspekcji Sanitarnej
 • 15:00-18:00 Spinning Marathon
 • 19:00 Finał RUNdki z Powiatem
 • Przez cały dzień: 

Wystawa na poziomie -1 oraz porady dietetyczne Natur House.

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Złap wiosenną formę z BCC!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

  Bobrzanie.pl
  pl_PLPolish