cze 3, 2013
1537 Wyświetleń
0 0

Mecz na wodzie. BKS Bobrzanie – Leśnik Osiecznica 1:0

Napisany przez

Zbigniew Mastalerz (na zdjęciu) był jedynym zdobywcą bramki w sobotnim meczu 26 kolejki ligi okręgowej. Strzelił z karnego po faulu na Emmanuelu Ohagwu. 

Mecz toczył się w bardzo trudnych warunkach, lał deszcz a zmoknięci piłkarze nie mieli łatwego zadania. BKS, jak już zdążył do tego przyzwyczaić kibiców, dominował na boisku. Mimo okazji nie udało się jednak podwyższyć wyniku po golu z karnego zdobytym w 8 minucie spotkania. Leśnik był aktywny głównie w obronie.

Gospodarze zupełnie zdominowali mecz w drugiej połowie, kiedy to wypracowali nawet kilka sytuacji sam a sam. Tak niskie zwycięstwo BKS-u można tłumaczyć tylko wspaniałymi interwencjami bramkarza gości, niską skutecznością bolesłąwian i pogodą, która wszystkim dawała się we znaki.

Bez względu na wysokości zwycięstwa, trzy punkty zostały w Bolesławcu, czyli u lidera. Na cztery kolejki przed końcem rozgrywek BKS ma 5 punktów przewagi nad drugim Włókniarzem Mirsk i pewnie zmierza po awans.

W następnej kolejce BKS zmierzy się na wyjeździe z Piastem Dziwiszów. Mecz rozpocznie się  w sobotę o godzinie 16 w Dziwiszowie.
Bolesławianie zaś będą mieli jeszcze tylko jedną okazję aby zobaczyć swoją drużynę w walce na Spółdzielczej. 16 czerwca BKS zmierzy się z Kwisą Świeradów w przedostatniej kolejne ligi okręgowej.  

Foto: archiwum

Kategorie:
BKS Bobrzanie
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish