Cze 14, 2013
903 Wyświetleń
1 0

Złodziej, uciekając, spadł z balkonu

Napisany przez

Policjanci zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o kradzież mieszkaniową. Mężczyzna wszedł do mieszkania i skradł blisko 2000 euro. Uciekając, przewrócił się i spadł z balkonu.

Do zdarzenia doszło w jednym z domów na terenie gminy Warta Bolesławiecka. Mężczyzna wykorzystując nieuwagę domowników, którzy wykonywali prace na podwórzu, wszedł do mieszkania i dokonał kradzieży pieniędzy. Następnie, chcąc pospiesznie uciec z miejsca zdarzenia przez balkon, spadł z niego na taras i tam już pozostał, ponieważ nie miał siły wstać, gdyż był pijany.

Właścicielka domu, widząc kogoś obcego na swoim tarasie poprosiła o pomoc mieszkającego w sąsiedztwie policjanta, a następnie wezwano patrol. Po sprawdzeniu mieszkania okazało się, że z wnętrza zniknęły pieniądze w kwocie blisko 2000 euro. Interweniujący na miejscu funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, a następnie w wyniku przeszukania odzyskali skradzione pieniądze.

25-latek trafił prosto do policyjnego aresztu. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Informacja i zdjęcie: KPP Bolesławiec

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wyniki sprawdzianu po 6 klasie

Wstępne wyniki sprawdzianu po 6 klasie szkoły podstawowej w 2013 mają pokazywać przede wszystkim skuteczność nauczania. Średnie wyniki w Bolesławcu są...

Zamknij