lip 2, 2013
1119 Wyświetleń
0 0

Nietrzeźwy chciał wieźć dzieci

Napisany przez

Dzieci miały jechać na wakacyjny obóz z pijanym kierowcą. Badanie przeprowadzone przez policjantów wykazało blisko pół promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został zatrzymany, a dzieci wprawdzie z opóźnieniem, ale bezpiecznie wyjechały na zaplanowany wypoczynek.

Było to w poniedziałek, 1 lipca 2013 roku. Grupa 24 dzieci z kilku bolesławieckich szkól miała wyjechać na letni wypoczynek nad morze do miejscowości Pobierowo. Organizator zatroszczył się o bezpieczeństwo podróżujących i zwrócił się z prośbą do policjantów o sprawdzenie autobusu przed wyjazdem.

32-letni mieszkaniec Złotoryi, który chciał zawieźć dzieci na obóz, został zatrzymany przez policjantów. Za prowadzenie pojazdu po spożyciu alkoholu odpowie przed sądem. Oprócz odpowiedzialności karnej grozi mu utrata prawa jazdy na okres do 3 lat.

Informacja: KPP Bolesławiec

Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish