lip 16, 2013
4469 Wyświetleń
0 0

Marek Niedźwiecki poprowadzi listę z Bolesławca

Napisany przez

23 sierpnia, podczas Gliniady, Listę przebojów Trójki poprowadzi z Bolesławca Marek Niedźwiecki. Następnego dnia popularny „Niedźwiedź” poprowadzi z Bolesławca także audycję Markomania. Trójka jest patronem tegorocznej Gliniady.

Dzięki temu tegoroczna Parada z Miłości do Gliny będzie miała nie tylko doskonałą promocję, ale i kolejną formę atrakcji dla miłośników Gliniady. Lista przebojów będzie nadawana 23 sierpnia z Łajby. Następnego dnia od rana w okolicach Łajby rozpocznie się malowanie Glinoludów, czyli wszystkich tych, którzy tego dnia zechcą zostać Glinoludami. Około godziny 14 tuż przy Łajbie planowany jest ślub pary Glinoludów, a potem sama Parada, która oczywiście zawita także do Rynku.

Fabryka Naczyń Kamionkowych "Manufaktura" przygotowała specjalne kubki dla gwiazd Trójki

Fabryka Naczyń Kamionkowych „Manufaktura” przygotowała specjalne kubki dla gwiazd Trójki

– Trójka nie angażuje się w patronaty wydarzeń mało znaczących – co tym bardziej jest dla nas nobilitujące. Cieszymy się z tego podwójnie – po pierwsze dlatego, że nada to Gliniadzie jeszcze większą rangę, a po drugie dlatego, że znowu możemy dorzucić swoją cegiełkę do dzieła promocji Bolesławca, co w roku ubiegłym udało się nam jak chyba mało komu mówi Mariusz Lickiewicz, wiceprezes stowarzyszenia Via Sudetica organizującego Gliniadę.

Przypomnijmy, że przyjaźń Glinoludów i Trójki zaczęła się w 2012 roku podczas jednej ze wspólnych imprez w Szklarskiej Porębie. Potem bolesławieckie Glinoludy zaproszono na wrześniowy „Dzień otwarty” Programu Trzeciego Polskiego Radia. Tysiące ludzi odwiedzających tego dnia Trójkę witali właśnie bolesławianie pomalowani Gliną. Glinoludy spotkały także goszczących tego dnia w radiu polityków oraz gwiazdy Trójki – Wojciecha Manna, Jana Chojnackiego czy Marka Niedźwieckiego. Podczas świętowanych w ten sposób urodzin Trójki na antenie radia gościł m.in. Bogdan Nowak, czyli Papa Glinolud, pomysłodawca Gliniady oraz prezes Via Sudetica.

Marek Niedźwiecki i Glinoludy

TUTAJ znajdziesz zdjęcia z wizyty Glinoludów w Trójce oraz wypowiedź Papy Glinoluda na antenie radia.

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Marek Niedźwiecki poprowadzi listę z Bolesławca

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

    Bobrzanie.pl
    pl_PLPolish