sie 19, 2013
1194 Wyświetleń
0 0

Policjanci odzyskali busa

Napisany przez

Policjanci odzyskali pojazd skradziony na terytorium Niemiec. Wartość odzyskanego samochodu to ponad 80 tysięcy zł. Mężczyźnie poruszającym się tym pojazdem grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o poruszanie się skradzionym pojazdem. Do zatrzymania doszło na odcinku autostrady A-4, na terenie powiatu bolesławieckiego. Funkcjonariusze otrzymali informację, że na tym odcinku drogi porusza się samochód typu bus koloru białego, który może pochodzić z kradzieży. Pojazd został zatrzymany do kontroli drogowej, a kierującym okazał się 37-letni mieszkaniec województwa pomorskiego. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że samochód o wartości ponad 80 tys. zł został skradziony w tym dniu z terenu Niemiec. Zabezpieczony pojazd miał wybitą szybkę w bocznych drzwiach i uszkodzoną stacyjkę.

Obecnie funkcjonariusze bolesławieckiej policji wyjaśniają dalej wszystkie okoliczności tej sprawy.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut paserstwa Za czyn, o który jest podejrzany, grozi mu teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Informacja: KPP Bolesławiec

Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish