Paź 2, 2013
4771 Wyświetleń
0 0

Paweł Wakuła dla dzieci

Napisany przez

Miejska Biblioteka serdecznie zaprasza dzieci młodsze na spotkanie z pisarzem i rysownikiem – Pawłem Wakułą – Galeria „Format” – 7 października (poniedziałek) – początek godzina 11.

pawel_wakula_1Paweł Wakuła (na zdjęciu) to absolwent malarstwa i pedagogiki artystycznej. Rysownik – humorysta. Autor książek: Co w trawie piszczy, Kajtek i Yetik, Kajtek i Yetik podnoszą żagle, Na tropie sześcioptaka, O czym szumi las.

Od lat związany jest z tygodnikiem „Angora” oraz popularnym dodatkiem dla dzieci (i nie tylko) – „Angorka”. W 2007 roku zbiór opowiadań Co w trawie piszczy został wyróżniony w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren. W 2011 został nominowany do Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego za Kajtka i Yetika.

Wydarzenie w ramach projektu „Czas na czytanie i mądre wychowanie” dofinansowane ze środków MKiDN.

 

Kategorie:
polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Grzegorz Miecugow w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Bolesławcu serdecznie zaprasza na spotkanie z dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, publicystą, […]

Zamknij