Paź 22, 2013
1184 Wyświetleń
0 0

Izabella Klebańska w bibliotece

Napisany przez

Miejska Biblioteka Publiczna w Bolesławcu zaprasza dzieci młodsze na spotkanie z autorką książek popularyzujących muzykę Izabellą Klebańską. Spotkanie już w czwartek – 24 października w Galerii „Format” o godz. 8:30.

Izabella Klebańska to absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Autorka scenariuszy programów telewizyjnych dla dzieci i młodzieży takich jak “Tut turu” i “Miganki” czy “Piosenkarnia”, emitowanych przez Program 1 TVP. Do tej pory wydała następujące książki: Jak dżdżownica Akolada o muzyce opowiada, Muzyczna zgraja, Kaprys, żart i inne muzyczne fanaberie, Akolada. 8 stopień wtajemniczenia, Jak tańczono przed wiekami, czyli taniec z figurami.

Zaproponuje dzieciom zabawy literacko – muzyczne i rytmiczne w oparciu o wiersze Juliana Tuwima i własne teksty pod wspólnym tytułem „Muzyczna lokomotywa”.

Wydarzenie w ramach projektu „Czas na czytanie i mądre wychowanie”  dofinansowane ze środków MKiDN.

 

 

 

 

Kategorie:
polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 10 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jerzy Owsiak Macierewicz

Słuchając piany lejącej się z ust Owsiaka zacząłem się zastanawiać nad przyczynami jego złości na […]

Zamknij