paź 26, 2013
1701 Wyświetleń
0 0

Ukradli drzewo z lasu

Napisany przez

Policjanci z Nowogrodźca zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 23 i 32 lat przewożących na przyczepce samochodowej drewno, które ukradli z lasu. Funkcjonariusze skontrolowali samochód z przyczepką przykrytą plandeką ponieważ mieli podejrzenie, że przewożone drewno pochodzi z kradzieży.

W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 23-letni mieszkanie powiatu bolesławieckiego i 32-letni mieszkaniec powiatu lubańskiego wspólnie dokonali kradzieży ponad 2,5 metra bieżącego drewna o wartości 350 złotych. Ponadto w toku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych zajmowanych przez podejrzanych policjanci znaleźli u jednego 2,5 i u drugiego 3 metry drewna, które również pochodziło z kradzieży.Policjanci uwodnili zatrzymanym jeszcze 6 innych kradzieży drewna.

Mężczyźni zatrzymani na terenie powiatu bolesławieckiego przyznali się do zarzucanych im czynów i wyjaśnili, że skradzione drewno sprzedawali przypadkowo napotkanym osobom a pozostałą część wykorzystywali na własne potrzeby.

Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Informacja i zdjęcie: KPP Bolesławiec

Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish