lst. 4, 2013
1920 Wyświetleń
0 0

Celtycka uczta muzyczna w Paryskiej – Brian McCombe

Napisany przez

20 listopada w Piwnicy Paryskiej wystąpi duet Brian McCombe (śpiew i dudy) oraz Yvon Riou (gitara). Muzycy są członkami znanego w Polsce zespołu The Brian McCombe Band. Grupa, nawiązuje do tradycyjnych irlandzkich i szkockich rytmów. Wielkim atutem zespołu jest charakterystyczny głos wokalisty. Występy zespołu zyskały międzynarodową sławę jako energiczne i żywiołowe przedstawienia.

Koncerty Briana Mc Combe’a są zawsze niezapomnianym doświadczeniem trzymającym słuchacza w napięciu od pierwszego do ostatniego taktu.
Muzyka zespołu zakorzeniona w irlandzkiej tradycji zachwyca pasją i wyrazem zarówno w dynamicznych tańcach i pieśniach, jak i w nastrojowych balladach.

Głos Briana Mc Combe’a uważany jest za najlepszy i najbardziej oryginalny pośród wielkiej gromady celtyckich wokalistów. Bezpośredniość i otwartość artysty sprawia, że publiczność przedłuża bisami koncerty wszędzie tam, gdzie wokalista ten się pojawi. Nie inaczej było w 2008 roku, gdy Brian McCombe gościł w Piwnicy Paryskiej

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w Piwnicy Paryskiej.

Kliknij TUTAJ i przyłącz się do wydarzenia na Facebooku.

Posłuchaj:

Kategorie:
muzyka · polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish