Lis 13, 2013
1018 Wyświetleń
0 0

Konferencja “Zainwestuj w Bolesławcu”

Napisany przez

„Zainwestuj w Bolesławcu. Tereny inwestycyjne, zwolnienia podatkowe, zasady inwestowania w specjalnych strefa ekonomicznych” Prezydent Miasta Bolesławiec zaprasza do udziału w konferencji „Zainwestuj w Bolesławcu. Tereny inwestycyjne, zwolnienia podatkowe, zasady inwestowania w specjalnych strefa ekonomicznych”, która odbędzie się15 listopada 2013 r., o godz. 13.00 w sali konferencyjnej BOK-MCC (pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1C, Bolesławiec).

Organizatorami konferencji jest Ministerstwo Gospodarki – Minister Ilona Antoniszyn – Klik, Prezydent Miasta Bolesławiec – Piotr Roman, Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „Invest – Park” Sp. z o.o. – Prezes Zarządu Barbara Kaśnikowska i Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. – Prezes Zarządu Sławomir Majman.

Konferencja skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorców planujących inwestycje na terenach objętych statusem specjalnej strefy ekonomicznej. W oparciu o przykład Podstrefy Bolesławiec Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest – Park” Sp. z o.o. przedstawione zostaną korzyści z inwestowania w specjalnej w strefie ekonomicznej ze szczególnym uwypukleniem ulg i zwolnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w strefie. W trakcie konferencji przedstawiona zostanie również oferta inwestycyjna Bolesławca oraz możliwości uzyskania pomocy publicznej (w tym dotacji, zwolnień podatkowych) ze środków krajowych i unijnych. W czasie konferencji mowa będzie o skutkach zmian w zasadach przyznawania pomocy publicznej (zwolnienia podatkowe, dotacje) po 1 lipca 2014 r.

Program konferencji obejmuje:

12.30 – 13.00 Rejestracja uczestników
13.00 Rozpoczęcie konferencji, wystąpienia organizatorów:

– Ilona Antoniszyn – Klik – Minister Gospodarki
– Piotr Roman – Prezydent Miasta Bolesławiec
– Barbara Kaśnikowska – Prezes Zarządu WSSE „Invest –Park”
– wystąpienie przedstawiciela PAIIZ S.A.

13.30 Prezentacje:

1. Pomoc publiczna dla inwestujących w specjalnych strefach ekonomicznych z uwzględnieniem zmian w intensywności pomocy publicznej po 1 lipca 2014 r. (WSSE „Invest – Park”)

2. Oferta inwestycyjna miasta Bolesławiec oraz zwolnienia dla inwestujących w Bolesławcu w podatkach lokalnych (podatek od nieruchomości)

3. Inwestycje zagraniczne w Polsce – stan aktualny. Wsparcie inwestycji polskich firm poza granicami RP.

14.30 Dyskusja

Potwierdzenia udziału w konferencji można dokonać do 14 listopada 2013 r. pod numerem telefonu + 48 75 6456442 lub drogą mailową adres n.strzeszewska@um.boleslawiec.pl.

Informacja: UM Bolesławiec

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Konferencja “Zainwestuj w Bolesławcu”

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Nie jestem patriotą

  Nie jestem patriotą. Nie mam kominiarki, na mój widok sztuczne kwiaty, nawet nieuformowane w tęczę, nie dokonują samospalenia. Budki strażnicze...

  Zamknij