gru 16, 2013
1358 Wyświetleń
0 0

Buchnęła portfel w sklepie

Napisany przez

Policjanci z Komisariatu Policji w Nowogrodźcu otrzymali zgłoszenie, że na terenie jednego ze sklepów doszło do kradzieży portfela. Funkcjonariusze ustalili, że mieszkanka Nowogrodźca pakując zakupy położyła z boku na krótka chwilę swój portfel, jednak kiedy chciał go zabrać już go nie było. Jak się okazało inna mieszkanka Nowogrodźca wykorzystując moment nieuwagi właścicielki portfela zabrała go. Po dokonaniu kradzieży 42-letnia kobieta zrobiła zakupy za własne pieniądze a następnie z cudzym portfelem poszła do domu.

Na podstawie relacji światków policjanci ustali jak była ubrana kobieta, która mogła dokonać kradzieży a następnie ustalili jej dane personalne ponieważ okazało się, że tego samego dnia kobieta była w miejscowym komisariacie. Typowania okazały się trafne a w mieszkaniu podejrzanej policjanci znaleźli portfel z dokumentami i kartami bankomatowymi, który pochodził z kradzieży.

42-letnia mieszkanka przyznała się do dokonania kradzieży portfela i złożyła wyjaśnienia w tej sprawie. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Odzyskany przez policjantów portfel z kompletem dokumentów został przekazany właścicielce.

Informacja i zdjęcie: KPP Bolesławiec

 

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Bobrzanie.pl
pl_PLPolish