sty 16, 2014
1385 Wyświetleń
0 0

Gender zwycięża?

Napisany przez

Tak (według Bolec.info) wyglądała widownia czekająca w BOK MCC na spóźniającą się bojowniczkę na froncie walki z gender, posłankę Beatę Kempę z Solidarnej Polski. Ten odcinek lokalnego cyklu spotkań z luminarzami prawicy niestety nie wypalił, przynajmniej jeśli chodzi o frekwencję. Jeden z naszych czytelników zauważył, że dziś w Bolesławcu zdefiniowano nową jednostkę miary tłumu, jest to KEMPKA, czyli ilość słuchaczy stanowiąca obelgę dla mówcy. I tak powstał powyższy kandydat na mema.
Pozostaje mieć nadzieję, że ci, których w sali nie było, nie są ofiarami gender i że w BOK MCC zysk z wynajmu sali nie zależy od frekwencji.

Warto jednak zauważyć, że już jutro nawet w mediach ogólnopolskich KEMPKA zgromadzonych w naszym ośrodku kultury może stać się dowodem na szkodliwość ideologii gender, która tak zatruła mózgi bolesławian, że nawet nie przyszli słuchać o walce z gender. Argument dobry jak każdy inny w tym temacie.

Foto: Bolec.info

Kategorie:
humor
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Gender zwycięża?

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    The maximum upload file size: 32 MB. You can upload: image, video, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

    Bobrzanie.pl
    pl_PLPolish